Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden punciban más érzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden punciban más érzet benne lenni, vagy kb punci-punci mind és igazából nincs különbség?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóak, de nem ugyanolyanok
2016. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem próbáltam még ki az összeset... de nagy különbség nem lehet köztük hiszen mindegyik ugyanabból az anyagból van ugyanazt a funkciót látja el...

Szóval kb ugyanaz mint amikor különböző méretű farmert próbálsz fel

2016. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kicsit mind más, van amelyik szűkebb, van amelyik tágabb, van akinek kicsit rövidebb vagy hosszabb a hüvelye
2016. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van különbség, méretben is. Van aki nedvesebb, van aki szárazabb, és egy nőt ismerek, akinek forróbb, mit az átlag.
2016. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Túl nagy különbség nincs, de azért van némi differencia. De érzetre lényegében azonos.
2016. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A punci érzete maga ugyanolyan.
2016. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Két egyforma pénisz se létezik szóval pénisz -pénisz de az érzés más.. Szóval nincs két egyforma punci se.. Az egyik lehet tágabb, szűkebb, feszesebb lehet az egyik forróbb, nedvesebb.. Szóval szerintem nem egyforma az érzés.. 22 L
2016. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 RRR ***** válasza:
100%
kissé mindegyik más,mint az ízük is
2016. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az is számít mennyire tetszik az adott lány. Ha nagyon tetszik, más érzés benne lenni:)
2016. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát azt már leírtátok , hogy valakinek szűkebb valakinek tágabb ..más íze van stb... ez így van , de én tapasztalataim alapján, minden lánynál más volt a puncija bent fellül, valakinek tok sima volt, valakinek bordázottabb, valakinek rücskösebb , valakinek éreztem ott kis púpot , valakinek semmi nem volt itt... tehát számomra mint más érzésű volt :)
2016. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!