Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ebbe ilyenkor nem gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebbe ilyenkor nem gondoltok bele? Nem furcsa ez így?

Figyelt kérdés

Szóval van egy-két szexibb fehérnemű szettem amit még az előző kapcsolatom alatt szereztem be.Most ismerkedek egy sráccal, tulajdonképpen már kapcsolatban vagyunk, de még nagyon az elején. Nemsokára lesz egy fontos vizsgája amire készülnie kell és arra gondoltam, ha jól sikerül neki a vizsga akkor felvenném neki az egyiket, csak aggódom, hogy esetleg elkezdene gondolkodni azon, hogy ezt már másnak is felvettem és esetleg inkább fura lesz a dolog. Szerintetek fel merjem neki venni? Vagy egyáltalán jó ötlet ez, örülne egyáltalán neki?

[link]

Ehhez hasonló egyébként.


2016. nov. 8. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem fog rajta agyalni. Tudod az ember szakítás után nem cserél ruhatárat.
2016. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És szerintetek jó ötlet? Ti örülnétek ilyesminek? :)
2016. nov. 8. 14:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Aha.. és ha van egy klassz, fekete miniruhád, amit a volt pasid kedvéért vettél, akkor azt is dobd ki, meg azt a csizmát, ami szerinte szexi volt rajtad, és azt az illatot se használd, amire egyszer megjegyezte, hogy bejön neki, és a többi, és a többi.
2016. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A fehérneműd a Tied és Te mutatod mega annak, akinek szeretnéd. Alogha fog azal foglalkozni, hogy mikor vetted és az előző partnered is látta.

Ha veszel egy újat már rá gondolva, akkor mondhatod neki, hogy azért vetted, hogy neki tetsszél benne.

2016. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Srácok nem gondolkoznak azon, hogy te már felvetted valaki másnak is a fehérnemű szetted.


Ennyiből mindenki dobhatná ki a legjobb cuccaid,csak mert már egy exe miatt hordta. A szebb fehérnemű szett darabok örökéletűek és nem mennek ki a divatból,ne aggódj :)

2016. nov. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Neked kell ismerned a pasid. Esetleg olyan mint én, akkor ne, mert engem hidegen hagy a fehérneműben való billegés.

Szereti, akkor hajrá. Nem fog agyalni, mikor hol volt már rajtad.

2016. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A link egy privát, jelszóval védett albumra mutat amúgy.
2016. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten izgat, ha emlékszem, hogy egy-két cuccomat már másnak is felvettem. Vagy ugyanabban az ágyban szexelünk. Ami bevált, minek lecserélni, húzz le róla annyi bőrt, amennyit csak lehet. :D
2016. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat érdekes egyébként, mert a képet csak úgy random szedtem a google-ról és nekem nem kért jelszót hozzá, de mindegy a lényeg úgy is lejött mindenkinek :)
2016. nov. 8. 15:38
 10/12 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Én nem tudok véleményt mondani,mivel a linken nem jön ki semmi sem...Azaz ami kijön,az ez:"Ez egy privát album,kérjük adja meg a jelszót"...Most ez mi akkor?
2016. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!