Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátságba belecsuszott egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságba belecsuszott egy szex, mi ez a borzasztó üresség érzet most?

Figyelt kérdés
Annyira vágytam rá hogy egyszer megtörténjen aztán kb nullát ért. Barátságnak annyi,a fiú is kipipálhat és ment a dolgára. Nem igy képzeltem.Fáj. Sírtam is már
2016. nov. 26. 08:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Ezzel a rövid leírással adtál egy pofont a sz*rnak. Egyáltalán nem tudható belőle mi a szituáció ergo hozzászólni se tudunk. Szexeltem már több csaj haverommal mégsem dőlt össze a világ, felnőttek vagyunk normálisan tudjuk kezelni ettől még nem dőlt össze sem a világ sem a barátság... 26/F
2016. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Félreismerted a barátodat. Tanulj belőle és lépj túl rajta. Ami már megtörtént, azon úgysem tudsz változtatni.
2016. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát eléggé. 2 perc szex,gatya fel és dolgom van...
2016. nov. 26. 08:51
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
Na de mit vártál? Nem mondta, hogy szerelmes, nem ígért semmit...te is csak ki akartad próbálni. Nem jött be, ennyi. Lépj tovább.
2016. nov. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%

Most mit vagy meglepodve?


Tudod mit csinal szex utan a no a agyban? ... Zavar.


Na pont ez tortent veletek is.

2016. nov. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Egy ilyen "belecsúszás" után nem lehet elvárni, hogy virágcsokorral álljon az ablakod alatt :)
2016. nov. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

1-es nagyon bölcs vagy a korod ellenére.

Ami arról tanúskodik.Hogy neked a lelkiismereted valahol a mélyben alszik.

Minden ember máshogy él meg egy élethelyzetet.

A kérdezőnek ez ütközött az erkölcsi normáival.


Kedves kérdező.

Az üresség amit érzel.

Az az hogy kiderült,hogy a "barát" nem barát,s még a szex sem volt jó.

2016. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ebből az jön le,hogy nem a szexről van, hanem, hogy nem törődött veled.


De én pasi vagyok, de úgy is tapasztaltam már ezt az ürességet, hogy a lány mindent megtett és nagyon odaadó volt. Nálam asszem az érzelmek hiánya tette. Az, hogy hiba bújik oda nem érzek semmit.


Amúgy nem lehet, hogy ez a barátod azért volt ilyen szokatlanul nem törődött mert érezte, hogy béna a szexben és így tereli a helyzetet, hogy ne kelljen beleállni rendesen?

2016. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Beszéltél azóta már vele?
2016. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen az is közrejátszhatott hogy szerinten ő is tudta h ez nulla teljesítmény. Vagy nem tudom lehet ennyire nem érdekelte az egész
2016. nov. 26. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!