Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátságba belecsuszott egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságba belecsuszott egy szex, mi ez a borzasztó üresség érzet most?

Figyelt kérdés
Annyira vágytam rá hogy egyszer megtörténjen aztán kb nullát ért. Barátságnak annyi,a fiú is kipipálhat és ment a dolgára. Nem igy képzeltem.Fáj. Sírtam is már
2016. nov. 26. 08:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Ostoba az az ember, aki a haverjaival szexel. Pont azért haverok, mert szexuálisan nem potenciális jelöltek. Amint szex kerül a képbe, általában elromlik a CSAK HAVERSÁG. A kérdésből nem tudni meg semmit. Szar volt a szex? Ez van, ezért nem kell kefélni spanokkal, mert ha nem jó, azért megy tönkre a haverság, ha meg jó, egyik úgyis elkezd többet érezni egy idő után, akkor meg azért megy gallyra az egész. Megér egy dugás ennyit embereknek? Fura.
2016. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
40%
a szex nem egy teljesítmény :D
2016. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Volt ez valódi barátság?
2016. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A csalódás után ürességet érez az ember, sajnos ez természetes. Tanulj az esetből és lépj tovább.
2016. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%

Valószínűleg zavarban volt, nem így tervezte és nem tudta hogy kezelni a helyzetet.

Igazából magyarázkodni ciki, összebújni meg álszent lett volna és ha nem letettek volna előtte is jóban mindkettőtök megkönnyebült volna, mikor a pasi lelép egy félresikerült szex után.

Szóval döntsd el mit akarsz! Barátok maradni és elfelejteni azt az estét, vagy pont, hogy újabb esélyt adni, mert te többet szeretnél.

2016. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Picit magyarázkodott de szörnyű volt az egész
2016. nov. 26. 12:10
 17/20 anonim ***** válasza:
28%
te elég jól kezelted, elég ügyes voltál? úgy értem, hogy érezhette azt, hogy nincs semmi baj, érezhette, hogy maradhat, mert minden rendben. Te segítetted, hogy tudjatok erről beszélni? stb.
2016. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam bújni hozzá, de azért ő sem hülye látta a csalódottságot rajtam. Egyáltalán nem gond a rossz szex,csak igényeltem volna utána egy kis összebújást
2016. nov. 26. 12:58
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kell érezned, hogy mi volt, miért ment el. azért mert kibírhatatlan volt neki ez a csalódottság hangulat ott. vagy azért mert nem érdekelte mi van veled.
2016. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igazából lehet, hogy ő is csalódott, és az is lehet, hogy magában. És ezt eként kezelte.

Ha tényleg jóban voltatok előtte, esetleg elbeszélgethetnétek komolyan a dologról. És akkor talán ő is elmondaná, hogy mi volt a probléma. És talán még helyre is jöhetnek a dolgok!

2016. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!