Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig ket baratom volt, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig ket baratom volt, de mindket esetben inkabb szakitottam, mert tartottam a szuzessegem elvesztese miatt. Mit csinaljak hogy ez ne gatoljon?

Figyelt kérdés
18/L egyebkent mar szeretnek tul lenni rajt,csak meg is felek,de mar cikinek is erzem

2016. nov. 26. 20:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Korai lett volna meg a kapcsolatunkba
2016. nov. 26. 21:40
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha valóban ez a helyzet kérdező, szerintem is várhattak volna, hogy ha szeretnek. Én legalábbis azt tenném. De egyébként egyáltalán nem ciki. Én is az vagyok, igaz fiú... de nem érzem annak, Te se tedd. :) Majd jön mikor jön, nem kell elsietni sem.

22/f

2016. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha tartasz tőle, jobb ha még vársz kicsit!

Meg fog találni aki nem ront rád, hogy szexelni akar, és a türelmével elnyeri a nizalmad. Akkor sokkal könnyebb lesz!

És egyáltalán nem ciki 18 évesen szűznek lenni!

2016. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Az attól függ hogy miért akarsz túl lenni rajta csak azért h el mondhasd h DUGTÁL MÁR ÉS NEM VAGY SZŰZ,VAGY AZÉRT MERT TÉNYLEG ÉRDEKEL IZGAT A DOLOG. Hidd el lány vagy és találkozó faszi mindig lessz akivel lefeküdj!

Személyes tapasztalat nekem sokkal könyebb volt egy idegennel. Én egy prostival veszítettem el mert így sokkal könnyebb volt. Viszont fiuknál ez másképpen ő működik. Szerintem egy lánynak meg meg kell gondolnia kivel kivegyem az első.

2016. nov. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak viccnek szántam, még csak nem is írtam a kérdezőnek.. Egy 18 évessel nem is kezdenék ki. 1-es voltam. :)
2016. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!