Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lenne olyan lány,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne olyan lány, akit nem hozna zavarba, ha kiderülne, hogy a fiú szűz?

Figyelt kérdés
Van olyan lány aki segítene egy ilyen fiú problémáján?

2016. nov. 27. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Kizárt dolog... Tapasztalat, hogy a nők messziről elkerülik a számukra "problémás" embereket...
2016. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Én is lelki problémákkal küszködöm, minden nő azonnal kiszáll az életemből, amint ezt megtudja, de a legtöbb még a neten sem áll velem szóba. Senki ne higgye azt a nőkről, hogy ők hú de szelid kis érzékeny báránykák... Frászt, rühellik az érzékeny embereket...
2016. nov. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azert kerulik a lanyok a szuz fiukat, mert azok a fiuk valami okbol,problemabol szuzek, es a lanyok ejsze azt a problemat kerulik ha megertettetek mit akarok mondani.

en is 23 evesen szuz vagyok, szamomra a lanyok foldonkivuli lenyek :))

2016. nov. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart.. Párom is az volt.. Azóta is együtt vagyunk.. De senkivel sem kamatyoltam szánalomból hogy ne legyen már szűz... Ez szánalmas.. A szüzessége nem probléma.. Csak a mai világ csinált belőle problémát
2016. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

nem értem ezt a felfogást, hogy mi a baj a szűz emberekkel. ez nem valami ciki dolog vagy valami.

hány éves vagy?

én 17 éves vagyok és szűz, a barátom 19 éves és szűz. egyáltalán nem érzem problémásnak a helyzetünket. sőt inkább örülök is neki, hogy 19 évesen fiú létére várt a szexszel, hogy ne csak szex legyen hanem szeretkezés is azzal a személlyel akit szeret. 3 hónapja vagyunk együtt, petting volt már de az első aktusig még várunk egy kicsit:)

te se add oda egy jött mentnek, várj egy olyan lányra akivel szerelemből veszítheted el:)

légy nyitottabb ismerkedés terén:)

2016. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!