Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A késő negyvenes (45-50)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A késő negyvenes (45-50) körüli nők vonzódnak még a fiatalokhoz?

Figyelt kérdés
Mármint én 21 vagyok, lehet esélyem egy ilyen korú nőhöz?
2016. nov. 29. 05:13
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Külső illetve a megjelenés nagyon fontos valamint az első benyomás! Nem csak a férfiak szeretik a fiatal testet hanem a nők is! Ha nem is állandóan de 1-2 kalandra mindenképpen jó egy mondjuk veled egykorú srác!

44N

2016. nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is jó lenne néhány alkalomnra egy 40-es nő.


26F

2016. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennyi idösen volt az első kapcsolatom egy idősebb nővel, aki 49 és férjes volt.

Ugye csak a kalandról szólt, de tuti volt.

Egyébként kérdésre válaszolva meg csak azt tudom mondani, hogy simán, örülnek a lehetőségnek. Tehát nem is értem a kérdést, ahogy az első leírta, azért mert 40+, még nem vak és be tudja indítani egy férfi.

2016. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán megüli szőrén a lovat az 50es kanca is.

Simán vonzódnak a fiatal srácokhoz.

Engem is izgatnak nagyon a 35-45-50 körüli nőcik. Volt nem is egy ilyen alkalmi parnerem 20-as éveim elején és most is megesik egy kis kaland. Férjes és egyedülállóval is.


28 vagyok, van olyan amelyiket nem biztos, hogy elcserélném két huszonévesért, az tuti.

Simán lehet esélyed,de ne úgy próbálkozz mint a korodbeli fiatal libáknál. Leginkább több türelem, odafigyelés, azonos értékrend, stb,... Majd megoldod aztán ráérzel :)

2016. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

47 vagyok és egy 24 éves férfival járok össze. 21 is szóba jöhetne. Tehát igen,lehet esélyed.

47/N

2016. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Habár én a 25-30-as nőket szeretem, már voltam egyszer 30-assal, és azt mondta, hogy minden érett nő szereti a fiatal srácokat, csak van aki erkölcsből ezt nem teszi meg. De ha találsz valakit aki igen, akkor hidd el örömmel teszi. Én mondjuk sajnos nem sok sikerrel járok 30-as nők terén, mert keveset találtam eddig aki le is feküdne egy tőle fiatalabbal, ha meg igen, akkor annak túl fiatal voltam. De feladni nem fogom.

17F

2016. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!