Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szólnátok hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá ha a pasitok csak úgy szeretne veletek análszexelni, hogy a végén a feneketekbe élvezhet? Zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés

Ha kiveszi az ember azzal megszakad a varázsa a dolognak és valahogy nem ugyanaz. Nem tagadom, hogy a tabu faktor is hatalmasat dob a dolgon, de a lényeg érthető.

Kérem olyanok ne írjanak akik nem szeretik az anált, és a "majd ha a párod megdug téged is egy felcsatolhatóssal akkor..." féle válaszoktól is kíméljetek meg könyörgöm!

Köszönöm! (kort nemet kérlek ha szeretnétek)

26/F



2016. nov. 30. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha már ott tartunk, hogy anál, akkor vagyunk olyan szinten, hogy ne zavarjon, hogy nem szól előtte. Legalábbis én nem szoktam rögtön anállal kezdeni egy szexkapcsolatot sem, ez már megbeszélés kérdése kell legyen, mert sok nő nem szereti egyáltalán, szívük joga. Felőlem mehetne kérdés nélkül, de ha már téma, hogy csináljátok-e úgy egyáltalán, akkor egyszerűen kérdezz rá. Vagy direkt a meglepetést élveznéd benne? Akkor meg ismerd ki a lányt. Ha mégse sikerül, mondd azt, hogy bocs, nem tudtam visszatartani... :D Ezen azért nem megy tönkre egy kapcsolat, még egy szexkapcsolat se. Minden megoldható.
2016. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
sosem volt ebből gond
2016. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!