Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan nő aki hirdeti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki hirdeti magát valamely szexkapcsolatot kínáló oldalon?

Figyelt kérdés

Elmondaná, hogy működik ez? Hogy lehet oda kerülni, futtató, kerítő is van vagy ez egyéni döntés alapján zajlik? Kell fizetni a hirdetésért? Milyen kuncsaftok járnak hozzátok?


20 éves, nő



2016. nov. 30. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én leszek a futtatód!

Jutalék se kell, csak heti egy szex meg mondjuk napi 1 cumi. ;)


Amúgy meg inkább menj fizetős oldalra, és azért válogasd meg a partnereidet. Az útszéliek fekszenek le minden jöttmenttel, aki pénz ígér. Igényesebb vendégeket csak akkor fogsz kapni, ha te is magadra és a környezetedre is igényes vagy! Ezt ne felejtsd!


Amúgy milyen árfekvésen gondolkoztál? :)

2016. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
15 ezer forint egy órára. Azt hallottam, ez az átlag.
2016. nov. 30. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha támogatót keresel esetleg, írhatsz.
2016. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz jól kell ám kinézni.
2016. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha akarod privin kérdezz!
2016. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tanulni büdös? :D
2016. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Gyári munka már büdös aranyom

.inkább puncival keresel? Nem sül le a pofádról a bőr?

2016. dec. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 7/7


Még nem is hirdetek.


Amúgy miért robotoljak egy gyárban, ha a testemből is megélhetnék, ráadásul sokkal jobban?

2016. dec. 1. 16:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Veled egyidős vagyok,de már sok tapasztalattal gazdagabb.

Fent volt a hírdetésem azon az oldalon 17-19 éves koromig abból éltem amiből te is szeretnél.

És hidd el ha újra kezdhetném inkább éheznék vagy elmennék egy gyárba dolgozni,vagy akár a híd alá lakni,de soha nem másznék bele abba a mocsokba mégegyszer.

Mert annak a pénznek aranyom ára van,mindent fel kell érte áldozni,az önértékelésedet,az önbecsülésedet,a lelkedet...mindent és mit kapsz érte? Semmit.A végén te is úgy fogsz eljönni a stricidtől,hogy semmid nem marad,és ha azt nézed,hogy most CSAK pénzed nincs,ha nekem valaki elmondta volna hogy milyen is ez az élet hogy mennyire meg kell magam aláznom azért a pénzért én biztos nem mentem volna bele.

Mert már úgy meg vagyok keseredve,mint valami öregasszony,depressziós vagyok,idegi roncs és ha nem lenék ennyire gyáva,már rég kinyírtam volna magam,mert az a helyzet,hogy nem érek semmit,nem hiányoznék senkinek és nekem is jobb lenne....Na mindegy nem nyavajgok itt ,de azt ajánlom ne csináld,biztos van más megoldás,esetleg ha leírod mi a problémád segíteni is tudok.Szóval mi a problémád,ami miatt prosti akarsz lenni?

2016. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne írjatok neki,nem is nő,hanem egy buzeráns kisköcsög aki erre gerjed.!
2016. dec. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!