Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjak le arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak le arról, hogy valaha is el tudjak élvezni?

Figyelt kérdés

MINDENT kipróbáltam/kipróbáltunk már, amit csak találtunk a témában, minden tippet. Semmi nem segített közelebb kerülni az orgazmushoz.

Azóta viszont még az eddigi örömömet is tönkreteszi, hogy próbálok elmenni.. régen legalább élveztem, ha nem is mentem el, de most már annyira ráparázok, hogy egyáltalán nem is élvezem az együttlétet.

Hogy engedjem el, hogy élvezhessem szépen nyugiban legalább az aktust? Így most mindent elrontott az ábránd, hogy valaha is el tudok menni... fölösleges mert úgyse, de cserébe stresszes vagyok aktus közben, ami miatt csak egyenesen rossz/fájdalmas lesz...

Hogy csinálhatom vissza olyanra, mikor még nem érdekelt, csak szépen ellazultam, és élveztem azt amit a partnerem csinált?


2016. dec. 1. 21:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Alkohol és fű amikkel eddig kísérleteztünk, csak tovább rontottak a helyzeten.....

Elvileg a párom nem veszi magára, de én azért félek ettől is..

2017. szept. 19. 22:54
 12/16 anonim ***** válasza:

pedig a fűnél is azért a tapintás is ki tud finomodni. esetleg valami gomba vagy ilyen pszichedelikus dolgok, nem tudom :D de nem akarok rossz ötleteket adni :D Meg ott is az van, hogy ha parázol már eleve akkor csak azt nagyítja fel. szóval ha próbálsz is dolgokat, akkor se a szexre meg az orgazmusra kéne menni, mert az csak félelmet kelt benned. és szerrel bármi megnő ami ott van benned.


vagy esetleg mdma/extasy de az nem orzgazmusra, csak, hogy érzelmileg kioldjon. az nem szexuális dolog.


Tuti az kellene neked az alapnak lenni, hogy elengedd ezt az orzgazmust. És elkezd megtanulni e nélkül élni és boldognak lenni. És ha na adj isten egyszer valami csoda folytán megtörténik veled, akkor meg ajándék. De nem számíts rá. Ne várd el.


Neked ez olyan, mintha nem lenne énekhangod mondjuk. Lehet anélkül is boldogan élni, hogy énekelne valaki, mégha rohadt jó dolog is énekelni

2017. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igen tudom, régen ment is ez, nem volt problémám, imádtam a szexet, most viszont már-már félek tőle, mert lényegében egyet jelent a kudarccal...

A régi állapotot akarom visszahozni, mikor nem tudtam ugyan elmenni, de nem is izgatott, csak élveztem azt ami volt..

2017. szept. 19. 23:09
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet a masszás az tényleg jó lehet. Azt lehet tudnád élvezni érintésből. Az biztonságosan jó érintés. És lehet úgy is, hogy nem összekötve szexszel.


De amúgy egy simogatás is jó. Pedig az se orgazmus.


Amúgy valamit érzel azért amikor izgatják a csikódat?

2017. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon jó érzés alapból.
2017. szept. 19. 23:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez jó alap akkor 😛 mert lehetne az is, hogy nem is érzékeny. Ennek akkor örülhetsz azért.
2017. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!