Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám leszoktatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leszoktatni erről a már-már nevetséges dologról? 19/L

Figyelt kérdés

Barátom eléggé kényes a kinézetére, lásd: órákat készülődik, többet áll tükör előtt, mint én stb.

Nos, most az az új hülyesége, hogy szex kőzben ha kicsit is érzi, hogy széntment a haja, elkezdi igazgatni, sőt még akkor is, ha egy hajszála kiáll.

Azon már túl vagyunk, hogy beszélünk erről. Nem nézett normálisnak és szerinte csak túlreagálom ezt az egészet. Ennyi volt rá a válasza. Engem viszont baromira zavar és sajnálom, hogy nem veszi figyelembe..


2016. dec. 1. 21:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem egy díszb*zival kellett volna összejönni
2016. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Férfit válassz magadnak, ne egy kis páva homár gyereket
2016. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Komolyan mondom, melegszik a világ 80%-a.
2016. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Tulreagálod az egészet. Legközelebb skinheaddel jöjj össze, neki nincs ilyen gondja.
2016. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Senki Alfonz ***** válasza:
100%

Alulmüvelt paraszt vagyok ( csak f9sulim van ) , de az ami legkevésbé izgat jó szex közben hogy hogy nézek ki .....

Ötlet a barátodnak, hogy ha esetleg véletlenül féluton izzadni kezdene akkor huzza ki és zuhanyozzon le mielött folytatja .


Próbálva félretenni az iróniát sajnos a mai világban normálisnak számitanak az ilyen bármilyen nemü egyének , de próbáld meg családfönek-férjnek-apának elképzelni ....


űtömören ? rugd ki a csába és keress egy kedves normális fiut magadnak !

2016. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura a pasid..de te választottad. Ha rád nem hallgat akkor a szivasd ezzel a haverjai előtt ;) már ha ők nem ilyenek :DD
2016. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer vedd rá, hogy öltözzön női ruhába. Akkor kiélheti a pepecselődését, hogy jól nézzen ki :P
2016. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy vastag tölgyfa gyökér.... Én még ilyet nem is hallottam szerintem le kell törni a szarvát,legközelebbi ilyen alkalommal lerúgod magadról mielőtt élvezne! fontos az ápoltság de amikor valakire koncentrálni kellene akkor ne a 2forintos öcsi frizuráját igazitgassa. Ratyi
2016. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy született férfi a pasid,nem valami átoperált moslék?
2016. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz magadnak egy férfit, ne barátnőd legyen.
2016. dec. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!