Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire szemétség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szemétség, ha csak orál után mondaná el a pasi, hogy ő csak szexet akar tőletek?

Figyelt kérdés

Kielégülni ki akar, viszont megbántani nem. Mennyire "felemás" vagy mennyire "korrekt" megoldás ez?

Mert ha előre elárulja, hogy csak szexet (d.gást) szeretne, félő, hogy nem megy bele a lány. Ha eljátssza a nagy szerelmest, majd d.gás után hagy ott, az megint csak szemétség.


Így viszont ha csak orálig jutnak, lehet, hogy "humánusabb", nem?


2016. dec. 4. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Ja, persze, sokkal humánusabb, ha csak a szájába veri a lánynak, és utána hagyja ott.

Ócska kis pondró, aki ilyet tesz, és még fel is menti magát, hiszen ő korrekt, mert csak megszopatta a lányt...


"Minél több embert ismerek meg annál jobban szeretem a kutyámat."

2016. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
A legelején közölje hogy csak szexet aksr ne utànna.
2016. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Kozolnem vele hogy meg arra se jo, de azert ha megdugna es a szamba elvezne rakopnem a gec!t :)
2016. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem korrekt. Az olyan nő, aki első randin leápol, úgysem ér többet.
2016. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem első randin ápol le, hanem mondjuk az ötödiken vagy tizediken.
2016. dec. 4. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyit randizol vele, az már rég becsapás, akkor is ha nem játszod el a hőszerelmest. Meg ez az egész úgy undorító ahogy van. És akkor a férfiak csodálkoznak, hogy egyre több nő undorodok meg tőlük. :( Ha ő többet akar mint szex, akkor mindeképpen megbántod, és megalázod. Konkrétan semmi több számodra mint egy tárgy amit használsz. Komolyan ennyire csak a bszásból áll a ti életetek, hogy ilyenekre képesek vagytok?? Hogy lehetsz ilyen érzéketlen állat??
2016. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: Hát... Akkor viszont necces. Ha első/második randin már "térdelne" a hölgy, akkor azt mondom, hogy lelkifurdalás nélkül tovább lehet állni. De ha már harmadszor (negyedször, ötödször, stb) is eljön velem randizni és még mindig csak "ismerkedünk", akkor feltételezhető, hogy szimpatikus vagyok neki és nem csak egy laza pásztorórára vágyik. Ebben az esetben tényleg korrekt lenne előre tisztázni a "játékszabályokat". Gerinctelen dolog lenne tovább hitegetni, meg játszani a lovagot.
2016. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Missi_Key ***** válasza:

mi a francért randizol 5ször egy sexélt?

prostikról hallotál már? nem olyan ciki mint sok maradi állítja, főleg ha nem mondod el mindenkinek...

2016. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó, én lány vagyok, csak fiú barátaim is vannak, ők beszégettek erról.

Miért, szerintem 5x randizni egy sexért még mindig jobb, mint prostihoz menni.

2016. dec. 5. 12:42
 10/11 Missi_Key ***** válasza:
miért lenne jobb, a randit is illik hogy a pasi fizesse, vagy minimum felesbe, abból már kijön egy prosti is :D..majd mond meg nekik ha legközelebb erről beszéltek :P
2016. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!