Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ahany lannyal egyutt voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahany lannyal egyutt voltam mind panaszkodott kozben arra hogy tul melyre megy es faj nekik. Mit tanacsoltok, mit tegyek? Mert en szeretem ha tovig bent van, de nem szeretnem hogy fajjon a lanynak. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 7. 22:29
 1/9 anonim válasza:
100%
ne nyomd be akkor nekik tovig tesa
2016. dec. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomd be tövig mert nem kellemes amikor a méhszájat bökdösi.. Mert baromira tud fájni!!! 22 L
2016. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

"Mit tehetnek?"


Keress olyan lányt, akinek bejön az ha nagy farkad van...


Vannak ilyenek, hidd el :)

2016. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Tanulj biológiát. A hüvely km 10 cm hosszú.
2016. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
A szexuális kultúrád a nullával egyenlő. Nyomod neki mint az állatok.
2016. dec. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Mit nem adnék egy nagyfarkú pasiért... :)
2016. dec. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A misszionárius póz kevésbé gáz mint mondjuk a kutya. Ezzel is lehet játszani valamint ha a csaj közben folyamatosan izgatja magát az is segíthet. Nálunk ez működik bár nálunk alig hosszabb a párom mint ami nekem kellene így a folyamatos izgatással nyerünk annyi helyet hogy ne legyen gond.

Amellett hogy fájdalmas ha túl hosszú a pasi fel is sértheti a méhszájat aminek komolyabb következményei is lehetnek szóval a tényleges megoldás ha olyan lányt találsz akinek elég hosszú a hüvelye a te méretedhez különben csak macerával jár.

2016. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan nők, akik kifejezetten élvezik, ha "kocogtatják" a méhszájukat, sőt attól élveznek el. Vagy keress egy ilyet, vagy ne nyomd be tövig!
2016. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de errol egy vicc jut eszembe:


Előadás az orvosi egyetemen. Oktató:


-A hosszù, kemény pénisztől hosszú távon méhnyakrákot lehet kapni.


Egy hallgató beleszól:


-A puhától meg idegbajt, de azonnal!

2016. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!