Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem van ilyen gáz testem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van ilyen gáz testem vagy neki vannak merevedési gondjai?

Figyelt kérdés

Tegnap feküdtem le a sráccal másodjára, akivel alakulóban (volt) a kapcsolatunk.


Első alkalomkor sem állt fel neki rendesen a farka, leginkább csak engem akart nyalni folyamatosan vagy 5x, ami elég zavaró volt, mert nem igénylem ennyiszer egy este alatt, mondtam is neki, hogy nekem kellene kis idő, hogy "pihenjek" , már fájt :S

Tegnap volt a második alkalom, nyalás után jöttem volna a viszonzással én, de a farka megsem mozdult sem a szopásra, sem a kézzel izgatásra semmire..

amikor magának csinálta akkor talán kicsit "nőtt" valamennyit de ígyis elég puha volt :/


Azt tudom hogy annyira nem vagyok az esete testileg, mert vékony vagyok, elég kis mellekkel, neki meg a bögyösebb testesebb lányok jönnek be..

Ezért lehetett ez az egész vagy azért mert impotens?



A legjobb:

Ma reggel írt facebookon nekem, hogy képzeljem el, lefeküdt (ÁLLITÓLAG :D) egy csajjal és vele sikerült, így mégse impotens :D


Ezek után egyértelműen offos a csávó, szerintem undorító, hogy képes volt közölni, hogy megdugott mást..bár elég kamuszagú a dolog, hogy tőlem elköszön este 11kor éjfélre talál vmi p*csát aki egyből ugrik veled dugni :D



2016. dec. 9. 11:08
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Privát üzengetőknek:

Nem ismerkedni akarok, hanem a kérdésemre véleményt várok!

Köszi :)

2016. dec. 9. 11:12
 2/31 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd a fenébe a tahó barmot ne foglalkozz vele
2016. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert olyan vagy.
2016. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
3. tényleg?
2016. dec. 9. 11:33
 5/31 anonim ***** válasza:
19%

Aham😊

3-as vagyok

2016. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Deflohelp ***** válasza:
100%

A leírásod alapján biztos, hogy a srácnak vannak merevedési gondjai.

Az önértékelésedet a leírtak nyomán sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom, ahhoz több kellene, de nem is ez a kérdés lényege.

2016. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
6%
Esetleg próbáld meg velem.
2016. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

mielőtt veled ismerkedett, rengeteget maszturbált, ezért az ingerküszöbe az egekben van. azért nem izgult fel rád csak akkor amikor ő csinálta magának.


az a beszólás a facebook-on tényleg szánalmas.


Nekem a vékonyka lányok jönnek be, és a nagy ciciket sem szeretem, kár hogy nem akarsz ismerkedni, szívesen megmutatnám, milyen az amikor egy férfi gyönyörűnek talál :)

2016. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Eddig 4 fiúval voltam előtte, senkivel soha nem volt ilyen problémám, pedig előző páromnak is inkább a nagyobb mellű csajok az esetei, mégis baromi jókat szexeltünk :D

Egyébként heti 4x kondizok, futni járok..kompenzálva a kis ciciket próbálok minél jobb popsit, alakot formálni, szóval nem hiszem, hogy olyan gáz lenne a testem.

Képet aki kérte, ruha nélkülit biztos nem küldök :D

2016. dec. 9. 11:42
 10/31 anonim ***** válasza:
Akkor ruhába küldjél
2016. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!