Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, titeket izgatna szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket izgatna szexuálisan és kapcsolat céljából is egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű, fiatal nő aki külsőre nagyon szép, karcsú formás teste van. Szóval külsőleg nagyon szép.


Ami a szexet illeti pedig még csak 1 fiuval volt egész életében (24 évesen), és vele is csak azért, mert nagyon szerette és kapcsolatban voltak. Szóval, a nő csak akkor fekszik le valakivel ha nagyon szerelmes és viszonozzák neki. De amúgy meg vad a szexben, és imádja, naponta akár többször is csinálni. (szóval nem ilyen kis szűzies lány a kapcsolatban)


Belsőleg: nagyon okos, intelligens, kedves, bájos, vicces, pozitív személyiség.



2016. dec. 9. 23:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
4%
Engem az izgatna, ha kapnék tőled egy privit.
2016. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
56%

Ez egy álom xD

Ha létezne, biztosan szeretnék vele kapcsolatot, persze ha a közös vonzalom megvan. :D

22F

2016. dec. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nő nincs. Vagy ha van, akkor nem egyedülálló.
2016. dec. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes lehet a története a lánynak
2016. dec. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 Krukutyán Levente ***** válasza:
91%

Ez a fent leírt nő lennél kérdező? Kicsit se nárcisztikus jellemre vall így körül írni magad. Egyre többször futok olyan lányokba, akik meg vannak győződve róla, hogy szépek, holott távolról sem még a legnagyobb objektivitással sem! Nem feltétlen ronda, de nem gyönyörű... Most gondolj bele, ki az isten nyilának ne kellene egy gyönyörű és okos nő? Kinek nem?


Szóval inkább ezeket a vélt tulajdonságaidat értékeld újra szerintem. Mert gyakorlatilag a tökéletes nőt leírtad, ami ugye nem létezik, maximum csak konvergálnak felé.


Az se kizárt, hogy merő fogyatékosokkal vagy körbe véve. Ilyen is meg eshet, de szerintem csak túl értékeled magad.

2016. dec. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
100%

A válaszaidban mindig általánosítasz. Én nem tudom ki mire bukik, arra válaszolok, hogy én szerintem mi van.


A külsőleg nagyon szép relatív, lehet nekem nem tetszene. :) Lehet igen.

Helyes, én is csak akkor feküdnék le valakivel. Ha szűz lennél az se lenne gond, sőt. Szóval nem, ez egyáltalán nem számít, hogy minél többel legyél, az inkább taszít.

Viszont nem igényelném naponta többször, sőt szerintem naponta sem.


22/f

2016. dec. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból olyan csajokkal voltam barátság extrákkal féle témában is akiken nem ment át előtte a fél város. Nem attól lesz egy nő jó az ágyban hogy sokan dugták... 26/F
2016. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen olvasnám a hibáidat is. Ez így önmagában egy nagyon jól hangzó, de igencsak egyoldalú jellemzés.
2016. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak akkor fekszik le valakivel ha nagyon szerelmes, akkor lehet hogy elég sokat kell rá várni. Ez 25 felett már inkább riasztó.

Ha a személyisége jó akkor ezzel tudja ezt kompenzálni, de ahhoz meg kell ismerni és erre sokan nem akarnak időt szakítani.

2016. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőnek jó lenne de ha az egyetemi buliban részegen vonaglik egy ribi na ott senki nem barátnőt keres. A ribi nem ver át nem manipulál (mert nincs nagyon rá lehetősége ugyanis szex után lekoptatom). Nincs lelki sérülés csak szex. Az általad leírt lányok 99%-a amúgy is foglalt.
2016. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!