Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, titeket izgatna szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket izgatna szexuálisan és kapcsolat céljából is egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű, fiatal nő aki külsőre nagyon szép, karcsú formás teste van. Szóval külsőleg nagyon szép.


Ami a szexet illeti pedig még csak 1 fiuval volt egész életében (24 évesen), és vele is csak azért, mert nagyon szerette és kapcsolatban voltak. Szóval, a nő csak akkor fekszik le valakivel ha nagyon szerelmes és viszonozzák neki. De amúgy meg vad a szexben, és imádja, naponta akár többször is csinálni. (szóval nem ilyen kis szűzies lány a kapcsolatban)


Belsőleg: nagyon okos, intelligens, kedves, bájos, vicces, pozitív személyiség.



2016. dec. 9. 23:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
Nem nem a ribikre bukom mondjuk én, legyen kihívó picit sejtelmes de ha mindenki viheti theát ha bárkinek oda adja magát akkor hogy bízzam meg benne?
2019. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme ennek a kérdésnek?
2019. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
Nem igazán
2019. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem az a lenyeg hanyan dugtak. az a lenyeg mi van fejben. 33F
2019. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
50%

elsore vonzo egy ilyen csaj ..


masodik, harmadik alkalommal kevesbbe...


miert?


Ami a szexet illeti pedig még csak 1 fiuval volt egész életében 24 évesen


= tapasztalatlan


tudod milyen egy csajjal szexelni, aki nem tudja azt elvezni?

az tudja elvezni, aki gyakorolt

ez olyan mint a vezetes

2019. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:

Utolsó: 21 vagyok és egy fiúval voltam eddig. Ne mondd már hogy csak az tudja élvezni akit már szétb@$ztak...

Nekem a barátom pl nagyon jó volt az ágyban, szinte mindent kipróbáltunk és teljesen nyitott vagyok majdnem mindenre. És bár nem fogtam több f@$zt mint kilincset, igenis tudom élvezni és jól is használom a kezem/szám stb.

Ne általánosítsunk. Biztos van olyan, aki tapasztalatlan mert nem próbált ki dolgokat de nem mindenki ilyen. Na de ilyen felfogással vidd csak az összes ribit 🤷🏻‍♀️ Legalább nekünk (a nem széttoszottaknak) már nem esel útba.

2019. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
Szanaszét dugnám
2019. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

Létetik ilyen nő egyáltalán???

Mondjuk még ha igen létezik is kevés az esély hogy ilyen szexkapcsolatom lehetne!!

2019. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!