Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, titeket izgatna szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket izgatna szexuálisan és kapcsolat céljából is egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

Egy gyönyörű, fiatal nő aki külsőre nagyon szép, karcsú formás teste van. Szóval külsőleg nagyon szép.


Ami a szexet illeti pedig még csak 1 fiuval volt egész életében (24 évesen), és vele is csak azért, mert nagyon szerette és kapcsolatban voltak. Szóval, a nő csak akkor fekszik le valakivel ha nagyon szerelmes és viszonozzák neki. De amúgy meg vad a szexben, és imádja, naponta akár többször is csinálni. (szóval nem ilyen kis szűzies lány a kapcsolatban)


Belsőleg: nagyon okos, intelligens, kedves, bájos, vicces, pozitív személyiség.



2016. dec. 9. 23:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
Érdekelne egy ilyen nő!
2016. dec. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a fent leirt no? Ha igen, akkor a szerenyseg nincs a jo tulajdonsagaid listajan :P 😛
2016. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
69%

Egy partnerem volt nekem is, és szeretem a vad szexet. Nem vagyok nádszál, homokóra alakom van, viszont szépnek tartanak, és a felsorolt belső tulajdonságok is illenek rám. Nem azt tapasztalom, hogy a férfiak a könnyűvérűeket kedvelik, sőt, többnyire normális nőt keresnek párkapcsolat céljából. Persze van, aki csupán szexet akar, nálam is akad rá jelentkező elég, de sokkal több olyan férfival találkozom nap, mint nap, aki inkább a komoly dolgokat preferálja, csak éppen nem talál hozzá megfelelő partnert. Az egyetemista srácok még élik a világukat, hajtják a szoknyákat, de aki könnyen adja magát, arra ők is egy darab húsként tekintenek, és magasabb százalékban nem kellenek nekik párkapcsolatra.


N

2016. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
54%

Imádnám! Sőt ha szűz volna, az még plusz lenne.

Ilyen lány annyira ritka...

2017. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:

Mostmár mindenki tudja hogy nem vagy ribi! Ha megtalált valaki, akkor happy! Ha mégsem, akkor írj néha egy-egy válasz Te is hogy sokáig keringjen a kérdés, és hátha a közeledben élők egyike /látod még megyét sem írtál/ megtalál!

Sok sikert!

2017. jan. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
25%
Igen, de engem már csak szexuális célból. Párom már van.
2017. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
Számomra egy álom válna valóra, mivel ugyan ilyen felfogású fiú vagyok :)
2017. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nő nincs. Ha azt gondolod, hogy van, mert te vagy az vagy valaki akit te ismersz, akkor félreismered magad vagy azt a nőt.


De nem probléma.

2017. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
Már írhatsz is, kíváncsi vagyok rád.
2017. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
Ez így eddig kevés, mint mackósajtban a brummogás.
2017. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!