Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek létezik hogy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik hogy ez az oldal valódi? Www.Reallifecam.com/en/view/16_1

Figyelt kérdés

Véletlenül akadtam bele ebbe a honlapba, miszerint: a felvételen lévő szereplő személyek tisztában vannak azzal hogy (rejtett?)kamera figyeli minden lépésük es minden helységet a lakásukon belül.


Nekem mindkét verzió felfoghatatlan.


1. Tudnak róla, talán kompenzációt is kapnak érte, cserébe viszont vállalják hogy a neten félig ingyen félig pénzért cserébe bárki meglesheti mit csinálnak épp szadaidejükbe, vagy egy magányos órájukba.


2. Több otthon/család be van titokba kamerázva és minden helységben veszik őket a nap 24 órájában és eddig senki egyszer se szúrta ki hogy mi történik. Ráadásul senki nem jelentette az oldalt a hatóságoknak.


Viszont bármelyik verzió is nyer, csak azt erősíti hogy beteg egy világban élünk....


u.i: nyilván nem ez a kategória megfelelő ehhez a kérdésnek, de fogalmam sincs hogy hova illene bele egy ilyen... (milyen?) témájú kérdés...



2016. dec. 10. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen tudnak róla, úgy nagyon ritkán felvétel is ott, ahol van új ilyen lakásuk, amiért nem kell fizetniük, hanem a cégé. Amúgy a kamerák is elég nagyok ahhoz, hogy ne tudjanak róla :-D (nem nagyok, de szembetűnőek, de nem látszik a beállított szögekben általában - nem véletlenül)


És nem ez az egyetlen ilyen oldal.

2016. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi és cserébe ingyen lakhatás? De azert nyugodtan nézheti bárki hogy meztelenül rohangálnak a lakásban?
2016. dec. 10. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Mi a fenenk nezel Te ilyent 16 evesen ha felvagy haborodva > vedd a cumisuvegedet es menj a sarokba > ez nem neked valo meg :((
2016. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Feltettem egy (szerintem helyénvaló) kérdést, kulturáltan, értelmesen. Erre akkor is csak ilyen értelmetlen fazonok írnak, zavaros módon. Bezzeg mikor kiírnak egy "szűz vagyok? xy cm farok megfelelő csajok" témájuk kérdést akkor egyből ugranak rá 10en válaszolni.
2016. dec. 10. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
beteg egy vilag ez ebben egyetertunk, viszont sokkal rosszabb undoritobb dolgok is vannak mint ez az oldal.
2016. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!