Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek rettegek a szextől,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek rettegek a szextől, szükséges rossznak tekintem?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és rettegek a szextől, úgy tekintek rá mint egy szükséges rosszra. Hisz a teherbeesés iszonyatosan nagy rizikó. Egy kis előjáték félét is nehezen engedek. Végén még elkapok valami fertőzést és fáj nagyon ha már picit ujjal benyúl. Egyáltalán nem kellemes, csak eltűröm pár percig.

Lassan 1 hónapja vagyunk együtt és ő már nagyon-nagyon le akar velem feküdni, szinte minden nap felveti. Persze mindig visszautasítom. Számomra frusztráló, h ennyire erölteti. Én simán kibírnám testiség nélkül, mert számomara "rosszat és veszélyt" jelent.

Hiába mondom el ezt neki, nem tud rá mit mondani. Egyszerűen nem tudja elképzelni h mit parázok ennyit feleslegesen. Ő mondta h emiatt nem hagyna el, viszont én simán el tudnám képzelni (volt már rá példa).

Nekem biztonságérzetre meghittségre és időre van szükségem. Én se vélem úgy h házasságig várni kell.

Szóval szerintetek meddig várakoztathatom és mit tegyek h ne rettegjek ? ( amúgy h srác szűz, csak már 26 évesen eléggé vágyik a szexre..)



2016. dec. 14. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ért régen valami trauma, hogy ennyire rettegsz? Azon nem gondolkoztál már, hogy pszichológushoz menj, hogy kiderüljön mi az oka ennek a félelemnek?
2016. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan pasit, aki ezt nem igényli. :)
2016. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
1 hónap után tudod ki feküdne le. Nem hiszem el, hogy sok mai nőnek mennyire nincs tartása.
2016. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3: nem szándékozok lefeküdni vele mostanság. Ha nem lenne "tartásom" akkor rég megtettem volna. Ezt nem tartásnak nevezném, inkább félelemek.

Előző párom 8 hónapig várt rám, kezdetben ő is eröltette a dolgot, de aztán már semmit se. Csókot se semmit.. Csak az kellett h legyen vkit ölelnie és h meghallgassam. Viszont ez én nem bírtam, pótléknak éreztem magam

2016. dec. 14. 17:39
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért palimadár se legyen egy csávó. azért felnőtt embereknél hónapokat várni, miért nem döntesz? nem egy hét múlva nyugi nem úgy értem, de azért hónapokat váratni valakit... trauma van benned valami miatt. nem normális....
2016. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Hármas, nem attol nem lesz tartásom, hogy azzal akit szeretek, egy honap (vagy még kevesebb idö) után lefekszek...


Kérdezö, a párod teljesen normálisan, egészségesen müködik, a te fejedben lelkedben viszont nagy gondok vannak. Pszichologust ugye tervezel felkeresni, mert beteges a félelmed a terhességtol meg ugy az egész hozzáállásod.


Hagyd el, hadd találjon magának olyn lányt, aki készen áll a testiségre is irreális félelmek nélkul.

2016. dec. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
ez a szükséges rossz dolog is gázos. most akkor ha kéri nem is élveznéd ha orált kéne csinálni, és csak feküdnél mint egy fa? félre ne érts. De az ovodába már nagy vagy, a kinti életre viszont kicsi. azért nem tínédzsertől nem igazán tűrhető dolog ez. Persze nem vagy szexrabszolga de nem normális jah.
2016. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Őt én szivesen kényeztetem, de tényleg. Sok mindenre hajlandó vagyok és élvezem is h boldognak látom. Viszont viszonzást csak ritkán engedem. :(
2016. dec. 14. 18:11
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
magyarán orékt csinálod? ennyi erővel a betegségtől nem félasz? vagy lehet most beoltottalak és még ennyit sem fogol? hát elhiszem, mindegy. ezt le kell küzdened mert kényszerből szexelni amikor egy idő után minden nap igényelni fogja, a frusztráltságod ki fogja nyirni a kapcsolatot.
2016. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mégis mennyi az a "egy idő után"?
2016. dec. 14. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!