Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Stabil, komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stabil, komoly kapcsolatban mi volt a leghosszabb szexmentes időszak? Mi volt az oka? Hogyan bírtátok ki?

Figyelt kérdés
Itt most nem arra gondolok, amikor már baj van a kapcsolatban (és nem is arra, amikor már nagyon idősek), hanem amikor minden rendben van, de valami miatt hosszabb ideig nem volt szex. Miért, mennyi ideig volt ilyen? És hogyan bírtátok ezt ki?

2016. dec. 15. 08:53
1 2
 11/13 János Gilján ***** válasza:
Egyszer hat hétig dolgoztam Dubai-ban artistaként, nehezen bírtuk. A net annyira lassú volt, hogy a kamerát el lehetett felejteni, maradt a cset és a fotók. Amikor megjöttem, igyekeztük pár nap alatt pótolni a kimaradást. ;)
2016. dec. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, egyszer majdnem húsz percig nem szexeltünk...
2016. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 János Gilján ***** válasza:

De durva! Most is nyomjátok folyamatosan? Irígy vagyok, én csak a metrón rohadok épp. :)

Váljék egészségetekre! :D

2016. dec. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!