Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlés elleni készítmé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hellosztok kérdése:

Korai magömlés elleni készítmények illetve tablettákkal való tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem értené arra vagyok kiváncsi mik a tapasztalatok ezekel a készítményekel találtam tabletát krémet lidokaint tartalmazó sprayt is... használt valaki az itt lévők közül ha Igen készitmény nevét és Árát legyen szives leirni... Normális Válaszokat Kérek.! KÖSZÖNÖM!

2016. dec. 16. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:
goji bogyó, olvass utána.. meglepően erre is jó, énmár vagy 10kilót megettem 2év alatt, kissé rémisztő mennyi pozitiv hatása van :)
2016. dec. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!