Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merevedési zavar 18 évesen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merevedési zavar 18 évesen? MIÉRT?

Figyelt kérdés

Még nem voltam lánnyal. Korábbi kapcsolatomban nem jutottunk el szexualitásig, mert még fiatalabbak voltunk. Utána hosszabb szünet, és most újra van egy barátnőm, és már illene eljutni odáig. 1-2 éve egyetlen gondolatra tartósan állt(bár akkor egyedül voltam), most nem.A nagyobb baj az, hogy se a lány izgatására, látványára, hangjára nem áll, mindegy ki kezdi az előjátékot, vagy mit csinál. Érdekes, ha iskolában smárolunk, akkor kivétel nélkül aktív, és nyugodtan lehetne vele szeretkezni(épp elég kényelmetlen is)... Otthon meg meg sem mozdul, rettentő idegesítő. Egyébként egy jó csókra sokkal jobban reagál, mint érintésre vagy másra. Normális?


Az első otthoni kudarcnál eléggé összetörtem, de utólag nem vagyok meglepve hogy nem ment, teljesen be voltam feszülve. Azóta párszor orálisan kielégítettem, viccesen hangzik de már nem jövök zavarba ha nőt látok, de még mindig semmi.

További ÉrDeKeSsÉG, hogy (barátnőtől független) kb. szűk 1 éve nem vagyok olyan aktív, nem nyúlok magamhoz annyit.

Az utóbbi napokban semennyit, hátha aktívabb lenne, de nem..

A lány nagyon szeret, megértő és türelmes, próbál segíteni, és abszolút kitart mellettem, mellesleg' gyönyörű, vele nincs baj(ja és tapasztalt).

A szervi gondokat úgy gondolom ki lehet zárni, mert:

-7 éve elég aktívan sportolok, minden cucc nélkül, csak ásványi anyagot szedek. (de nem hajtom túl magam)

-nyár végi vérvétel szerint minden jó (véradás miatt)

-nem cigizek/kábszerezek/piálok

-rendszeresen eszek, normális ételeket

-Aktív életet élek, gyakorlatilag iskola/edzés/barátnő mellett nincs üresjárat, viszont szerintem eleget pihenek.


A rendszer hibáját a fejben kéne keresni, de hogy? Mit tegyek?

Önbecsülésromboló ,,hagyd a nőt ha béna vagy,menj szerzetesnek" kommentekre nincs szükségem.

A többiekét hálásan köszönöm.



2016. dec. 17. 09:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lelki probléma nem tudsz ellazulni rá görcsölsz mert mikor már a csaj csokolgat az jár az eszedbe h uristen nem fog felállni :D és nem is fog. egy kicsit elkéne lazulni öcskös egy kicsit tölts fel a garatra
2016. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szervi oka van, hanem pszichés. Meg kell tanulnod ellazulni.


Maszturbálni szoktál? Milyen gyakran?

2016. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is pszichés oka lehet. Nagyon várod már, ugyanakkor félsz is a "nagy eseménytől".

Az is eszembe jutott, hogy esetleg nincs-e benned attól való félelem, hogy otthon valaki rátoknyit?

Nyugodt környezet megteremtése alapvető, és segíthet.

2016. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én a tegnapi napig nem hittem volna hogy lelki dolgok miatt van olyan hogy nem áll fel. Tegnap egy veszekedés során felmondtam a melóhelyen és mikor este a feleségemmel épp készültünk a dologra hát olyan ernyedt volt a szerszám mintha megdöglött volna. Én először ezt a lelki dolgot rendbe teszem magamba akkor utána tuti megint feltámad poraiból :)
2016. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor se all fel ha kézzel, szajjal izgatja? Illetve probaltad te magad izgatni amikor egyutt vagytok, hatha a megszokott ismeros erzes segít
2016. dec. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok jelentem az imént bebizonyosodott hogy leküzdöttem :D
2016. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2# milyen gyakran? hát most már csak heti 1-2...
2016. dec. 17. 12:59
 8/18 A kérdező kommentje:
#3: a nyugodt környezet mindig megvolt, és meg is lesz. Erre is figyeltünk.
2016. dec. 17. 13:00
 9/18 A kérdező kommentje:
#4: Minden irónia nélkül szívből örülök :D
2016. dec. 17. 13:01
 10/18 A kérdező kommentje:
5# kézzel nem műkszik, szájjal meg egyszer próbálta, de akkor sem lett jó.. De a szégyenérzet miatt nem is engedném szívesen. Egyelőre nem.
2016. dec. 17. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!