Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszer probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer probléma?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyon szeretjük egymást, de van egy kis gondunk. Ha arra gondol, hogy óvszert kell húznia, szinte egyből meszűnik a merevedése. Már mondtam, hogy akkor én kezdek el fogamzásgátlót szedni, de azt viszont nem szeretné, mert egyszer megemlítettem neki, hogy nem szívesen szednék. Azt mondja, hogy neki kell rendet raknia a fejében, és ezt majd megoldja. Hogy segítsek rajta? Bíztatom, mondom neki, hogy majd együtt valamit kitalálunk, és hogy nem kell attól félnie, hogy elhagyom. Tényleg nagyon szeretem őt, és szeretnék neki segíteni. Van erre a problémára valamilyen megoldás? Én tényleg hajlandó lennék már tablettát is szedni, csak azt mondja, hogy azért, hogy neki van problémája ne kezdjem el. Már nézegettem az interneten, hogy milyen fogamzásgátló eszközök vannak, mint pl a gyűrű. Ez mennyire lehet biztonságos, illetve nem mozdulhat el a helyéről?

2016. okt. 2. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik már a hormon mentes spirált is.. Egyébként igaza van a párodnak. Ne bombázd a szervezeted hormonális fogamzásgátló tablettával.. Egyébként meg nem minden nő szedhet fogamzásgátló tablettát. Mielőtt a nőgyógyász felírná elküld vérvételre és ha bármi van akkor már fel se írja. Sőt ha migrénes vagy. Vagy hajlamos vagy trombózisra, magasvérnyomásra, szívproblémára más egyéb betegségre az már kizáró ok. A tabletta tönkre tudja vágni a szervezeted.. Ez csak a pasiknak kényelmes mert nem kell óvszert húzni.. Én mikor leálltam a gyógyszer szedéségvel mert babát terveztünk már olyan régóta próbálkoztunk hogy már majdnem a Meddőségi papírt kaptam meg mikor kiderült hogy babát várok! Egyik ismerősöm is fogamzásgátló tablettát szedett ugyan az miatt mit ami miatt te szeretnél... Makk egészséges volt.. De a fogamzásgátló tabletta olyan szinten tönkre tette hogy nem lehet gyermeke! Szóval a Te döntésed hogy mit kockáztatsz..
2016. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Én épp ezért mondtam még az elején, hogy nem szeretnék tablettát szedni, csak már olyan rossz, hogy nem tudunk lefeküdni, ha meg lefekszünk, akkor ugyan megszakításos módszerrel csináljuk, de abban is megvan a kockázat ugye. Éppen ezért keresek más módszereket, vagyis keresünk, de mindig hozzáteszi, hogy vele van a probléma, és nem akarja, hogy én tegyek olyat, amit máskülönben nem szeretnék. Neki előttem volt egy hosszú kapcsoalta, és ott annyira elszokott a gumi használatától, hogy már egyszerűen nem megy neki. És látom rajta, hogy szenved ettől, és, hogy hogy van benne egy megfelelési kényszer, ami miatt szégyenli magát, hogy ennek nem tud megfelelni. Hogy segíthetnék neki ebben?
2016. okt. 2. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ebben nem tudsz neki segíteni magában kell helyre tenni a dolgokat egyedül. A megszakításos szexet azoknak a pároknak találták ki akiknél nem lenne gond ha mégis becsúszna a baba. Szóval ha nem gond akkor csináljátok így.. De ha gond akkor beszélj a nőgyógyászoddal és mond meg neki hogy hormon mentes fogamzásgátló módszert szeretnél. És hogy mit ajánl? Azt is mondhatod neki hogy a párodnak óvszerben nem működik a szerszáma mert el száll az ihlet. Viszont hormonális fogamzásgátló tablettát nem szeretnél és kérdezd meg mit javasol. Jobb ötletem nincs
2016. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!