Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha lenyeli a spermiumot a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pacsirta Péter kérdése:

Ha lenyeli a spermiumot a lány mennyire egészséges a lánynak a fehérje?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 14:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

A lánynak? a Spermium? nagyon

Ha két spermium akkor még jobb.

Viszont ha fiú akkor belehal. Tuti. Próbáltam.

2016. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert a lány barátom aki szoktam néha kefélgetni azt mondja sokkal jobban szereti a szájába mint a punc.ba
2016. dec. 18. 14:12
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Azt olvastam (nem vicc), hogy valami britttttudosok kimutattak, hogy azoknal a noknel, akiknel a parjuk nem ovszerbe megy el, hanem punciba/szajba, tehat a no szervezetebe, naluk kisebb az esely a depressziora, mert olyan anyag van a spermaban. Es igen, magas a feherjetartalma is, egeszseges :)
2016. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A kérdést hülyén tetted fel kicsit, de nem, nem lesz baja, hacsak nincs valami más baja alapból, mi ttudom én, sperma allergia, reflux stb, akkor még jót is tesz neki.

Örülj neki h szájba szereti. :)

2016. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2016. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 RRR ***** válasza:
állítólag a bőrnek is jó,selymesebb lesz
2016. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Fényesebb lesz tőle a szőre!
2016. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
munkatársam és sűrűn szoktunk találkozgatni neki van 1 gyereke nekem is van 1 gyerekem családosak vagyunk de valami oknál fogva vonzódunk egymáshoz és mindig azt mondja az én spermám ízlik neki ezért szereti lenyelni kár volt az izét a puncijába raknom teljesen rá van kattanva az ízére
2016. dec. 18. 14:52
 9/19 anonim ***** válasza:
én is olvastam ezt, hogy antidepi, ha lenyeli, de azért ez nagyon kétséges. ártani tuti nem árt neki.
2016. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Punciba nem szabad élvezni, mert terhesek lesztek lányok ennyi sötét embert, aztán csodálkoznak hogy 17 évesen teherbe esnek...
2016. dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!