Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha hetente 1-2x eszek 100...

Ha hetente 1-2x eszek 100 gramm lazacot az még mértékletesnek és egészségesnek számít-e, mármint, hogy ezzel még nem viszem túlzásba ugye? Vagy mennyit ajánlott enni a lazacból, ami még egészségesnek számít?

Figyelt kérdés
Kondi mellé jó fehérjeforrás is ugyebár

2016. nov. 15. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Az semmi. Az nem mennyisèg. Simán mehet akár naponta is ha anyagiak engedik.
2016. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 100 g-os kiszereléseket már lehet kapni 500-1500 forint között is. Az egy embernek, egy étkezéshez elég.
2016. nov. 15. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor még vettem lazacot (360 ft/kg és nekem tökéletes, néha hiperekben volt nyesedés fedőnéven, nekem mindegy, 30 dekás szép szeletek, aminek nincs hulladéka :D plusz hájas bőr, hogy jobban csússzon), akkor fél kilót nyomtam be egyszerre, mert alatta éhes maradtam volna. Ez pont, hogy jó, a lazac hús, nem fűszer vagy gyógyszer. Nyilván nem egyforma a vad és a tenyésztett, de ahol olcsó, tuti nem 10 dekánként eszik heti egyszer... Mi lenne benne, ami túladagolható?
2016. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak azért kérdeztem, mert a húsból is bizonyos fajtákat (meg tojást is)csak hetente párszor javasolt. Mondjuk unalmas is lenne mindennap ugyanazt enni.
2016. nov. 15. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább azt mondd meg kérlek, hogy hol dolgozol? Én nagyon szívesen ennék minden nap is lazacot, pedig nem is testépítek (sportolni sportolok, de inkább csak kardiot), csak hát a piszkos anyagiak :D
2016. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem eszek mindennap, és csak 100 grammos kiszereléseket, amik alig 1000 ftk.
2016. nov. 23. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!