Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy hete elkezdtem itthon...

Egy hete elkezdtem itthon edzeni, tudnátok ajánlani hozzá egészséges, fehérje dús ételeket amivel még jobban fejlődhetek?

Figyelt kérdés

Egy hete elkezdtem itthon edzeni, fekvőtámasz, felülés, húzódzkodás stb. 56kg voltam mikor elkezdtem, most 58kg vagyok. eddig nem figyeltem a táplálkozásra, nem szedtem semmilyen szert és nem is tervezek, jövő hónaptól elkezdek konditerembe is járni és ehhez szeretnék egészséges, fehérje dús ételeket, italokat aminek segítségével jobban fejlődhetnék.

Válaszaitokat előre is köszönöm:)

15/F



2016. szept. 10. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokféle ilyen van. Hús, túró, sajt, tojás, hüvelyesek és egyéb fehérjedús növények...

De ha fehérjeszegény ételből eszel sokat s viszed be a fehérjét megfelelő aminosavprofillal, akkor is ugyanott vagy. Be kell vinni a szükséges fehérjét, kalóriát, különféle tápanyagokat, megfelelő edzés és pihenés, ennyi. Neked heti 3 teljes testes edzés kell. A felülés nem jó a gerincnek, a hasprés ajánlott.

1 hét alatt nyilván nem izmosodtál s nem fogytál észrevehetően, s 2 kiló bizonyára víz, ennyi idő alatt már nem is igen lehet.

2016. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Sokat segítettél! :)

2016. szept. 10. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!