Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az igazság a FEHÉRJE-szüksé...

Mi az igazság a FEHÉRJE-szükségletről? Mennyi az egészséges mérték naponta?

Figyelt kérdés
Ellentmondó cikkeket olvastam az interneten... Most éppen azt, hogy többet kellene fogyasztani ( 30 %-ot...), a KÍNA-tanulmány szerint pedig sokkal kevesebbet, mert a RÁK oka többek között a túlzott fehérjebevitel. HOL AZ IGAZSÁG?

#napi-fehérje-szükséglet
2016. okt. 17. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A Kína-tanulmány szerint az állati eredetű fehérje lehet a rák okozója, én azt mondom hogy testsúlykilogrammonként 1g (növényi eredetű) fehérje szükséges naponta.
2016. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-2 g/nettó ttkg, aktivitástól, egyebektől függően. Még az étrend is számíthat, némi egyéni különbségek is vannak, számít, hogy szálkásít, tömegel, súlyt tart az ember...

Állítólag egyeseknek a 2g is kevés, tapasztalták, hogy jöbban jön a tömeg picit többel, de ez már ritka. Jóval fölötte csak kokszoláskor kell, az már túlmutat az ember természetes izomtömeg növekedésén.

De normál embernek alacsony aktivitás mellett 1g/ttkg, fogyáskor s aktívabban 1,5-2 g/ttkg kell, nekem ez tűnik a leghihetőbbnek.

Ami személyes esetemet illeti, nem vagyok hajlandó tönkretenni a maradék életminőségemet azzal, hogy levigyem a szerintem amúgyis tökéletes fehérjebevitelemet... Épp elég nehéz 1,5 gramm körül maradnom, de ez azért még megoldható.

Irreálisnak tartom, hogy kerülnünk vagy minimalizálnunk kelljen az állati termékeket, az olajos magvakat és a zöldségeket se ehessük nagyobb mennyiségben, mert az is hozza a fehérjét. Amúgyis túl sokaknak vált be az 1-2 g/ttkg... A 0,8-at ilyen minimumként szokták emlegetni, az optimális szint felette van. Egyesek gondolják, hogy szinte semmi nem kell, de az aberrált életmódot okozna, nem lehet normális. A fehérje fontos, kell azért rendesen a test folyamataihoz.


Ennyi a laikus megfontolásom, tudományosan mit se értek a dologhoz.

2016. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A Kína tanulmányt mostanára már elég rendesen megcáfolták, nézz utána. A túlzott fehérjefogyasztásnak persze lehetnek veszélyei, ezért érdemes a húsokhoz és egyéb fehérjékhez sok zöldséget enni. Semelyik fehérje nem okoz rákot, ez marhaság.
2016. okt. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!