Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ázsiai lányoknak tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ázsiai lányoknak tényleg szűkebb/rövidebb a vaginájuk?

Figyelt kérdés
Nekik pl egy kisebb méretű pénisz is megfelelő teltségérzetet biztosít?
2016. dec. 19. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerinted miért kisebb egy Ázsiai férfi pénisze? Nem minden Ázsiai lányra igaz de mondjuk neki a Magyar átlag ami 15-17 cm között van az már túl nagy lenne
2016. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
az ázsiai srácoknak kisebb a cerkájuk (nekik csak 15-17 centi) a nők vaginája meg ahhoz alkalmazkodik szóval igen, szűkebbek
2016. dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Bár vaginamérési statisztika nincs, de sokan beszámoltak már erről a tapasztalatról és a péniszméretről van statisztika, abban látszik hogy kisebb az ázsiaknak mint a fehéreknek, tehát a nőknek is valószínűleg rövidebb a hüvelyük. Mint ahogy a feketéknek meg hosszabb.
2016. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
mégis miért lettem leszavazva? 2es válaszoló
2016. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A magyar átlag egyébként 13-15cm. Csak átlagban ráhazudnak 2-3centit.
2016. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de szeretném már megtudni testközelből! :)


Ázsiai lány esetleg akinél méréseket lehetne végezni van? ;)))

2016. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Hogy nekik milyen érzés, azt nem tudom. Viszont van egy haverom, aki külföldön járt egyetemre, mesélte, hogy egy csomó féle náció járt oda, többek között japó csajok is, és hogy ők kifejezetten szerettek nyugati férfiakkal kefélni, mert azoknak nagyobb van, mint a japó férfiaknak, csomóan kifejezetten ezért mentek nyugatra tanulni.

Én ebből arra következtetek, hogy nem igazán elégedettek ők a japó minidákókkal :D

2016. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg egy fehér és egy ázsiai lány jelentkező akiknek megmérhetném a hosszát a mérőeszközömmel?
2016. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egy tévhit. Az ő vaginájuk azt se érzi meg ha 2 pénisz van bennük, sajnos te soha nem tudnál egy ázsiai lányt kielégíteni, sajnálom kérdező...
2016. dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Viszont a polipokat megérzik
2016. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!