Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak bejönnek az ázsiai pasik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 07:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Az ázsiaiaknak biztos :)

Egyébként meg ugyanolyan kérdés, mint az, hogy "a fiúknak bejönnek a néger lányok".

Általánosítani nem lehet. És az ázsiaiaknak általában kicsi a farkuk. Neked mekkora? :)

2010. jún. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Minél idősebb vagyok, egyre kevésbé. Nem tudom, változik az ízlésem. Tinikoromban még imádtam őket, főleg a hangjukat. De ma inkább az indiai srácok helyesek számomra.
2010. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
egyszer voltam egy gyönyörű japán fiúval. minden mérete oké volt:-)
2010. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy sosem voltam kifejezetten oda értük, de igazából problémám sem volt velük, elvégre ugyanolyan emberek, mint mi, viszont mostmár egy konkrét személy jut róluk eszembe, aki számomra emberileg egy nagy nulla. Öntelt, fellengzős, magamutogató barom, aki azthiszi, hogy ő szarta a spanyolviaszt. Egyébként ismerek olyan lányt, nem is egyet, akik imádják őket! :))
2010. jún. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

mondjuk én fiú vok, de sztem a japán csajok nem néznek ki rosszul:D:D


de eggyel sem tudnék járni, mert egy másik fajból származik. nem rasszizmus miatt, de sztem mindenki a saját fajából válasszon.


15/f

2010. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
átlagos:)
2010. jún. 20. 09:32
 7/24 anonim ***** válasza:
9:25-ös milyen másik fajból? Te nem vagy tisztában a faj szó jelentésével, azt hiszem. A négerek, az europidok(mi), ázsiaiak, mind egy fajhoz tartozunk, csak kicsit máshogy nézünk ki, mivel alkalmazkodtunk az éghajlati/területi viszonyokhoz(pl fekete bőr). De ha te a napra mész, és évekig ott élsz, te is ugyanúgy nagyon barna leszel.
2010. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
nem mert sárgák
2010. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nem mert meg egy helyes azsiait sem lattam
2010. jún. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

nem úgy értettem a faj szót, elnézést:)


úgy gondoltam, hogy magyarok a magyarokkal, japánok a japénokkal, angolok az angolokkal, stb...:)


9.25

2010. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!