Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért nem képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem képesek beismerni, hogy okkal vannak manapság is feministák?

Figyelt kérdés
Nem vagyok férfigyűlölő, imádom a férfiakat tényleg, tisztelem őket. (persze nem azokat, akik nem tudják viszont megadni a tiszteletet) De ha kicsit is kiállok magamért már egybol femináci vagyok és őrült, stb. Srácok, ti nem tudjátok, hogy mennyire félelmetes nőnek lenni? Nem feleslegesen jártatjuk a szánkat, naponta beszólogatnak az utcán, fogdossák a seggünket, megjegyzéseket tesznek sokszor a hozzánk közel állók is, és akkor nem beszéltünk arról hogy mennyi nemierőszak történik. Én folyamatosan veszélyeztetve érzem magam és tényleg még a szerintetek ártalmatlan beszólások is megalázhatnak minket, amiken napokig gondolkozunk és magunkban keressük a hibát.

2016. dec. 20. 19:54
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
71%
Imádlak. ( jöhet a zöld kéz :D )
2016. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
83%
egyszer csak eljut hozzájuk is (egy szőröslábú, kövér, csúnya vérfemináci, aki csak sztereotípiákat reggelizik)
2016. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
60%
Mert nem okkal vannak, hanem férfigyűlöletből, irígységből, savanyú a szőlő alapon.
2016. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
65%

Ez igen!

Én személy szerint nagyon hálás vagyok, hogy őszintén kiírtad ezt a kérdést és teljesen egyet értek veled. Ezután remélem a férfiak is elkezdenek gondolkozni egy kicsit .. persze félreértés ne essék, mert nem minden férfi ilyen! 21/L

2016. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
47%
Ez kb ugyanaz hogyha én tetű fèregnek tartom a B*ikat akkor én egy kö*ög homofób vagyok... Mindenhol vannak gyökerek akik vègletekbem gondolkodnak és ha belegondolsz hogy a nők egyenjogúságèrt vergődnek (a feminista elhízott szemüveges leszbikus kiállásura gondolok) de közben ha nem nyitom ki előtte az ajtót vagy nem engedem előre akkor megintcsak én leszek a paraszt... Szóval legyünk udvariasak a nővel mert ők a gyengèbbik nem de közben legyen egyenrangú nekem ez elég ellentmondásos dolog de biztosan én látom rosszul
2016. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
81%

A férfiak által elszenvedett hátrányok az életben manapság, többek között:


-A hajléktalanok több mint 90%-a férfi.


-A nehéz-/veszélyes fizikai munkát végző emberek több mint 90%-a férfi.


-Az egyetemeken a hallgatók több mint 60%-a nő.


-Gyermekelhelyezésnél akkor is az anya kapja 99%-ban a gyereket, ha az apa őszintén szeretné a gyereket és küzd érte. Az anyának kb súlyosan függőnek/bűnözőnek/elmebetegnek kell lennie, hogy ne ő kapja a gyereket.


-A férfiak korábban halnak meg, mégis a nők mennek ELŐBB nyugdíjba. Nem pont a férfiaknak kéne előbb nyugdíjba menni, ha már úgy is ők kevesebb ideig élnek?


-Két külsőre durván hasonlóan vonzó átlagos férfi és átlagos nő közül mindig a nő az, aki ha akar ezerszer könnyebben és gyorsabban juthat szexhez, ha akar.


-A gyilkosságok, rablások, súlyos testi sértések áldozatai sokkal nagyobb arányban férfiak, mint nők. (Nincs meg az 50-50%) (Magyarországon van évente 300 gyilkosság, abból kevesebb mint 100-ban nő az áldozat)


-Ha egy férfi elkezd verni az utcán egy nőt, akkor egyből hívják a rendőrséget, más férfiak rohannak a nő védelmére és elkezdik szidni a férfit. Ha egy nő kezd el verni egy férfit az utcán, akkor az emberek félrenéznek, röhögnek, nem csinálnak semmit. (Erről videóban kísérlet is készült egy színészpárossal. A linket szívesen elküldöm privátban)


-A nők a lelki terrorban teljesítenek kiválóan, a férfiak a fizikai erőszakban. A törvény viszont kizárólag a fizikai erőszakot bünteti.


NEM AZT MONDOM HOGY A FÉRFIAKNAK ROSSZABB, HANEM HOGY A FÉRFIAKNAK IS SOK MINDENBEN ROSSZABB MINT A NŐKNEK, DE AZT LE SEM SZARJA SENKI ÉS EZEK SOSINCSENEK MEGEMLÍTVE. A férfiak is ezer dolog miatt panaszkodhatnának (többek közt a fent leírtak miatt is)

2016. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
77%

És gondolod, hogy a férfiakat nem éri hátrányos megkülönböztetés, csak a nőket?

Bíróságon, válóperben, mit gondolsz, hány férfi kapja meg a gyereket, ha akarja?

Ha a feleség bántalmazza a férjét, szerinted elhiszi neki a rendőrség, vagy csak simán kinevetik?

Ha egy pasit leitat egy nő és úgy közösül vele, szerinted ugyanúgy megbüntetik a nőt, mint a férfit tennék hasonló esetben?

Ha ledolgoz 40 évet, ki mehet el nyugdíjba, a nő vagy a férfi?

Ha egy férfi kiáll, magáért, és azt mondja, legyen neki is annyi joga mint egy nőnek, mit mondanak erre a nők?


Vegyük már észre, hogy nincs egyenlőség, és nem is lesz. Most ugyan átestünk a ló túlsó oldalára, de az az egészséges, ha van különbség a nemek közt, mert úgy a jó, ha nem vagyunk egyformák, kiegészíthetjük egymást és ezt szerethetjük egymásban. De egy férfit sosem fog elfogadni partnernek egy nő, ha úgy viselkedik mint egy nyálas köcsög. Egy férfi legyen határozott, és viselkedjen férfiként, a nő meg nőként. A feministák pedig pont ezt akarják lerombolni, mert nekik sosem jutott normális férfi, pont a viselkedésük miatt. Ezért aztán elkezdik a hülyeségeiket, a kiforgatott, valótlan statisztikáikat szajkózni. Ez a ló túlsó oldala. A középutat kellene megtalálni, és a szélsőséges feministákat a nőknek is elítélni, mert többet ártanak nekik, mint használnak.

2016. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
63%
bár úgy gondolom hogy van helye a feminizmusnak, az utolsó válaszolónak is igaza van.
2016. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
mármint a 6.nak
2016. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
nah igen. igazuk van hölgyeim. :P
2016. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!