Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért nem képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem képesek beismerni, hogy okkal vannak manapság is feministák?

Figyelt kérdés
Nem vagyok férfigyűlölő, imádom a férfiakat tényleg, tisztelem őket. (persze nem azokat, akik nem tudják viszont megadni a tiszteletet) De ha kicsit is kiállok magamért már egybol femináci vagyok és őrült, stb. Srácok, ti nem tudjátok, hogy mennyire félelmetes nőnek lenni? Nem feleslegesen jártatjuk a szánkat, naponta beszólogatnak az utcán, fogdossák a seggünket, megjegyzéseket tesznek sokszor a hozzánk közel állók is, és akkor nem beszéltünk arról hogy mennyi nemierőszak történik. Én folyamatosan veszélyeztetve érzem magam és tényleg még a szerintetek ártalmatlan beszólások is megalázhatnak minket, amiken napokig gondolkozunk és magunkban keressük a hibát.

2016. dec. 20. 19:54
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
15%
tényleg van bizonyos szakmák amik női inkább dada, óvónő, stb. ez is igaz hölgyeim. Figyeljetek. amíg nincs fizikai erőszak addig egy két utánatokfügyülés az még el is mehetne, bár tudom van akit még ez is zavar ha elismerik hogy jó a feneke vagy a kinézete....
2016. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
30%

Nem akarjuk rátok kenni, ha megerőszakolnak. Messzemenően elítélem, ha egy nőt letámadnak az utcán és bántalmaznak, megerőszakolnak, csak azért mert esetleg kihívóan öltözködött. Aki ezért hozzányúl egy nőhöz, az meg is érdemli a börtönt. De amikor egy nő felcsigáz egy pasit, közös döntéssel felmennek a lakásra, majd félúton közli a felingerelt pasival, hogy bocsi, de mégsincs kedvem hozzá, azt a nőt pont úgyannyira elítélem és ott azt mondom, hogy megérdemelte ha megerőszakolják.

Amúgy meg ha valaki a nők jogaiért akar kűzdeni, akkor tegye ott, ahol nagyobb szükség van rá, például afrikában, ahol körülmetélik őket, vagy az araboknál, ahol kvázi rabszolgák mind a mai napig. Ott hasznosabb lenne a feministák ténykedése, és azt férfiként én is támogatnám, de nem itthon, ahol nincs rájuk szükség.

2016. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Az ókori egyiptomban tökéletes egyenjogúság volt, ennyit a nagy, áhított modern korunkról...
2016. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
72%
A feminizmus mar reg elerte a celjait, ami ma folyik nem az egyenlosegrol szol reges reg, hanem az elojogokrol.
2016. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ezeknek a büdös szektáknak nincs más dolguk,mint az uszítás,ki kéne nyitni a csipát.
2016. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
28%

Sokak számára nem tiszta a feminista szó jelentése, és gyakori, hogy az egyik nem szereti a másik nemen köszörülni a nyelvét, ha a másik kiáll magáért, mert eltér a véleménye. Még mindig vannak sztereotípiák. Ráadásul a mai világban nem divat odafigyelni arra, hogy épp a másikat megbántjuk-e, vagy sem.

Hosszú évszázadokon át mindenhez csak a férfiaknak volt joguk, szóval időbe telik míg kialakul valami egyenlőség szerűség. Azért írom, hogy szerűség, mert szerintem teljes egyenlőség sosem lesz.

2016. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
8%

A férfiak átlagfizetése azért magasabb, mert jobban fogékonyabbak a reáltudományokra

Ez meg már fizikai adottság, ami ellen nem tudsz semmit tenni

Pont ezért kb. annyi esély van elérni a teljes egyenjogúságot, mint az utópiát


Van, amiben a nőknek van előnye, van amiben meg a férfiaknak, ezt el kell fogadni

A feministákkal nem is lenne baj (egzakt ugyanazon munkáért ugyanannyi óradíj, nemi erőszak visszaszorítása)

De a feminácik, akik inkább plusz jogokat akarnak, azok borzasztóak

Meg akik az utolsó lotyó módjára élnek, és kikérik maguknak, hogy ne legyenek elítélve, meg legyenek megbecsülve

WTF??

Egy férfinak nincs joga eldönteni, hogy milyen értékrendű nőt szeretne?

Ez nem egyenjogúság :D

És amúgy nem egy ilyen ellentmondással teli van a feminácizmusi hisztizés.

Volt egy tumblr oldal, ami szépen összeszedte ezeket.

Kedvencem:

Egyik csaj szétsminkelve fogott egy táblát, hogy feminista vagyok, és ha így érzem jól magam, akkor ne szóljanak be a férfiak, és minden nő sminkelje magát, ha így érzi jól magát

Másik csaj smink nélkül, szintén táblával: nem fogom magam azért sminkelni, hogy a férfiaknak tetszek, és hamis képet mutassak, egyik nőnek sem kéne ezt tennie.

:DDDDD

2016. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
36%

6-os: Szerinted tényleg ugyanaz, hogy férfi ver nőt, vagy nő ver férfit? Őszintén remélem, hogy én értettem félre. De ha nem, akkor gondolkozz egy kicsit... nő mekkorát tud ütni egy férfihez képest? mekkora ereje van úgy átlagban? :D


Ja, és külön jó, mikor felhozzák, hogy a nő kiváltsága, hogy egyedül felnevelheti a gyereket, szegény férfitól meg elkobozzák. Az a szegény férfi nyilván félrek.rt és már az új nőjénél van, úgyhogy kisebb dolga is nagyobb, minthogy a gyerekkel foglalkozzon. Majd lesz neki új családja. Volt feleségnek meg ad 20-30 000ret gyerektartásra, aztán nevelje fel belőle. Az meg dolgozhat reggeltől estig, hogy legyen mit enni, plusz lehet a gyereke apja-anyja egy személyben.


És ezt tapasztalatból mondom, mert engem is egyedül nevelt az anyám. Úgyhogy én nem csak puffogtatom itt a közhelyeket.

2016. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
20%

na igen, de az a 40-60% egyetem úgy oszlik meg, hogy a nőknél 70% valami humán szak, bölcsészet, pszichológia, 20% gazdasági és 10% ami tényleg ér valamit


A férfiaknál szerintem meg kapásból 50%-tól indul a mérnöki, infós hallgatók


aki meg nem ment egyetemre lehet hiányszakmát tanul, ami megint több fizetéssel jár, mint egy bölcsészdiploma, amivel jobb esetben organikus irodai díszek lesznek

2016. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy a pozitív megkülönböztetés hol marad?

Egy rendőrnőnek miért csak pl 50 kilóval kell 5-öt nyomni amikor egy férfinek meg 80-al 12-t ha ugyan azon emberek ellen dolgoznak? Tehát nekik a rosszabb eredmény is jó... Ilyenkor meg jön a de többet keres mert férfi...


Az meg a másik hogy mi az a hülyeség hogy egy nő mekkorát tud ütni...

Felkapja a fapapucsot és úgy üti ahogy éri. Az meg a másik hogy nem egyszer az asszony 70-80 kiló a férj meg 60-70 között mozog.


A nők fizetése meg... hát azért kevés nő burkoló vagy kőműves ami nyilván jobban fizet mint egy óvónő, de persze lehet azt is mondani hogy a nők kevesebbet keresnek 10.000 forinttal átlagban ugyan azon a munkakörben. De mi van akkor ha mondjuk ott a főnök férfi és a kisfőnök is a nagyfőnök 1.000.000-t kap a kicsi meg 600.000-et a többi meg kap 150-150-et nő és férfi. Ilyenkor Azért emelkedik a férfiak átlagfizetése egy azon munkakörben...


100 éve még volt joga a feministáknak puffogni hogy nekik de rossz... Nem szavazhattatok, meg otthon kellett maradni gyereket nevelni és 1 fizetésből megéltek...

Most meg azért puffogtok hogy elmehettek dolgozni amit akartatok hogy nektek ez már mennyire nem jó. Meg hol az egyenlőség? Meg kell nézni hogy hol nincs a férfiak részére és utána lehet puffogni.


Ja meg a füttyügés meg beszólogatás. Ha nem rakod ki a melled és nem rázod a segged p..sanadrágban nem füttyögnek meg szólnak be...


Meg persze azzal is lehet jönni hogy 1 nő miért k..va ha 3 csávó dugja a buliban, egy srác meg miért ász ha 3 csajt dug...

Csak az jusson eszedbe hogy nem csak a férfiak szerint k..va az ilyen hanem a nőtársaid szerint is.

2016. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!