Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért nem képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem képesek beismerni, hogy okkal vannak manapság is feministák?

Figyelt kérdés
Nem vagyok férfigyűlölő, imádom a férfiakat tényleg, tisztelem őket. (persze nem azokat, akik nem tudják viszont megadni a tiszteletet) De ha kicsit is kiállok magamért már egybol femináci vagyok és őrült, stb. Srácok, ti nem tudjátok, hogy mennyire félelmetes nőnek lenni? Nem feleslegesen jártatjuk a szánkat, naponta beszólogatnak az utcán, fogdossák a seggünket, megjegyzéseket tesznek sokszor a hozzánk közel állók is, és akkor nem beszéltünk arról hogy mennyi nemierőszak történik. Én folyamatosan veszélyeztetve érzem magam és tényleg még a szerintetek ártalmatlan beszólások is megalázhatnak minket, amiken napokig gondolkozunk és magunkban keressük a hibát.

2016. dec. 20. 19:54
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
35%
A fapapuccsal verekedő nők és a szegény, elnyomott férfiak... :D Ez már a vicc kategória
2016. dec. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
60%

28

Nem minden nő gyengébb minden férfinél. A férfiak általában erősebbek. De ez nem azt jelenti hogy a világ legerősebb nője is gyengébb a világ leggyengébb férfijénél.

Nem is beszélve az emberek lelkületéről és személyiségéről. Rengeteg férfi van, aki előbb hagyná hogy a barátnője megverje őt, minthogy visszaüssön és inkább magzat pózban a földre kuporodva várná ki a dolog végét.

Szóval neked is vannak sztereotípiáid, hogy a férfiak mindig erősebbek és hogy a férfiak mindig agresszívak és visszaütnek?


Az utolsó kettő bekezdéseddel nem tudok mit kezdeni. "Tapasztalatból mondod?" - Nem. Személyes érintettségből mondod. Apád egy ge ci volt? Vagy anyád hagyta ott apád mert már nem érezte a pillangókat a gyomrában? Nem tudjuk. De érted hogy nem te vagy a lényeg és a te EGYETLEN tapasztalatod?


Én pl szívesen nevelném a gyerekemet válás után és örülnék ha inkább az anya fizetne nekem gyerektartást.


MAGYARORSZÁGON A VÁLÁSOK 75%-ÁT A NŐK KEZDEMÉNYEZIK.


29:

Mindenki olyan szakra jelentkezik és azt tanul, amit szeretne. Senkinek sem a hibája, hogy a nőket kevésbé érdeklik a reáltudományok és a jobban fizető állások. Még te is leírtad hogy nem a gonosz nőgyülölet miatt keresnek kevesebbet a nők, hanem azért mert más dolgok érdeklik őket.


Arról nem is beszélve, hogy megint csak a pénzt nézitek. Leírtam a 16-os válaszban: Biztos rengeteg férfi ellébecolna egy nyugdíjas állásban az államigazgatásban biztosan. Irodai munkákban, amiket jórészt nők töltenek be manapság.


Újabb dolog, hogy miért kell mindent és mindenkit magában nézni? Az emberek általában összejönnek egymással és családot alapítanak. Nem mindegy hogy anya keres 120 ezret, apa meg 180 ezret, vagy mindketten keresnek 150 ezret? A végén úgy is összekerül a pénzük egy háztartásba és kasszába :)

2016. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:

"Mindenki olyan szakra jelentkezik és azt tanul, amit szeretne. Senkinek sem a hibája, hogy a nőket kevésbé érdeklik a reáltudományok és a jobban fizető állások. "


Jézusom, te férfi létedre nagyobb hisztigép vagy, mint bármelyik feminista nő.

Lepontozgatsz meg hisztizel, mielőtt megpróbálnál szöveget értelmezni. Egy szóval nem mondtam, hogy a férfiak hibája, hogy a nők ilyen szakora járnak. Előtte írtam is, hogy ez fizikai adottság, ez van.

2016. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

Előző:

Azt a részt nem olvastam el jól elsőre. Ennyi. Te a valóságban is így beszélsz az emberekkel, mint itt? Kérlek ne.


A lényeget pedig még mindig nem ragadtad meg. Mondhatunk különböző előnyöket és hátrányokat, amiket a nők/férfiak elszenvednek, de ezekre mindig lehet ellenpéldát mondani vagy dekonstruálni az állításokat.


A lényeg hogy egyik nem sincs előnyben vagy hátrányban összességében, mert a másik nem közben más dolgokban van előnyben/hátrányban.


Nem is beszélve arról hogy az élet minden területét és az egész világot nemek alapján felosztani pont olyan káros, mint kizárólag nemzeti/vallási/szexuális/vagyoni alapon. Mintha a kommunizmus is az embereket kizárólag vagyon, a nácizmus pedig kizárólag vallás/származás alapján osztotta volna meg. Ugyanígy kizárólag mindent nemek alapján szemlélni sem jó

2016. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
25%
Akkor nevelj fel egyedül egy gyereket. Megnézném. Rohadt nehéz ám. Ezt érted?
2016. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
33%

"Nem vagyok férfigyűlölő"


Ami így kezdődik az kamu.


" De ha kicsit is kiállok magamért már egybol femináci vagyok"


Attól függ hogy állsz ki magadért.


" Srácok, ti nem tudjátok, hogy mennyire félelmetes nőnek lenni?"


Kezdődik a horror sztori. Popcort előkészíteni.


" Nem feleslegesen jártatjuk a szánkat,"


De.


" naponta beszólogatnak az utcán, fogdossák a seggünket, megjegyzéseket tesznek sokszor a hozzánk közel állók is,"


Talán nem kéne egyedül, takony részegen, prostinak öltözve kimenni az utcára.


" és akkor nem beszéltünk arról hogy mennyi nemierőszak történik"


Hol? Mennyi? Ja Magyarországon egy nőt Naponta átlagosan 24-szet erőszakolnak meg.


" Én folyamatosan veszélyeztetve érzem magam"


Hivatásos rettegők. Hivatásos rettegők mindenhol.


" és tényleg még a szerintetek ártalmatlan beszólások is megalázhatnak minket,"


Minket meg a paraszt lekoptatások aláznak meg amikből sportot űztök. Szóval döntetlen.


" amiken napokig gondolkozunk és magunkban keressük a hibát."


Mert bennetek van a hiba.


Mellesleg a femcsiknrk semmi létjogosultságuk de ezt már kifejtettem korábban.

2016. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
53%

"A fapapuccsal verekedő nők és a szegény, elnyomott férfiak... :D Ez már a vicc kategória"


Jaj szegény elnyomott nők akikre minden sarkon erőszkoló Férfiak hada vár. Ez a vicc kategória.

2016. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
24%

"Szerinted tényleg ugyanaz, hogy férfi ver nőt, vagy nő ver férfit?"


Igen.


" Őszintén remélem, hogy én értettem félre"


Baj van a felfogásoddal?


" De ha nem, akkor gondolkozz egy kicsit..."


Te is.


" nő mekkorát tud ütni egy férfihez képest? mekkora ereje van úgy átlagban? :D "


Elég nagyot. Lazán tökön is rúghat.

Ha nekem uralkodni kell az indulataimon akkor elvárom, hogy a nő is Tegye meg. Vagy azt hiszed mert neked pinád van, büntetlenül megüthetsz? Óriási tévedés.


" Az a szegény férfi nyilván félrek.rt és már az új nőjénél van, úgyhogy kisebb dolga is nagyobb, minthogy a gyerekkel foglalkozzon."


Vagy a nő kúrt félre mert ráunt a férjére csak azt hiszi kölyökkel is kell a menő pasinak.


" Majd lesz neki új családja."


És ha nem?


" Volt feleségnek meg ad 20-30 000ret gyerektartásra, aztán nevelje fel belőle."


Ja meg az asszonynak ítélik a feke vagyont. Milyen 30 ezerről dumálsz?


" Az meg dolgozhat reggeltől estig, hogy legyen mit enni, plusz lehet a gyereke apja-anyja egy személyben. "


Nem kellett volna elválni.


"És ezt tapasztalatból mondom, mert engem is egyedül nevelt az anyám."


Innen fúj a szél.

2016. dec. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

" Az a szegény férfi nyilván félrek.rt és már az új nőjénél van, úgyhogy kisebb dolga is nagyobb, minthogy a gyerekkel foglalkozzon."


Meg mazli h csak a gonosz ferfiak altalanositanak es belyegeznek meg noket csak ugy, de ti sose tennetek ilyet. Azert mert nem lathatja a gyereket meg boven lehet am h anyu ment felre, nem olyan ritka eset az ám... tudod a szexhez ket ember kell.

2016. dec. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
46%

"okkal vannak manapság is feministák"


Semmilyen okuk nincs, egy demokratikus jogállamban. Azt csinálnak, amit akarnak. Szaúd-Arábiában lenne okuk.

Ennek a videónak a 2. felében Puzsér nagyon jól kifejti a mai nők mentalitását.

https://www.youtube.com/watch?v=OnwEROAMakE


A mars, azaz a férfi jegy minden sajátosságát akarják, élvezetből kúrni, menedzserkedni, de a vénusz jegy sajátossága már nem jó a számukra, mert alárendelve érzik magukat tőle. Kivéve, ha abból valami előnyük származik, jelentéktelen példa, de ilyen például az előre engedés.

2016. dec. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!