Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért nem képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem képesek beismerni, hogy okkal vannak manapság is feministák?

Figyelt kérdés
Nem vagyok férfigyűlölő, imádom a férfiakat tényleg, tisztelem őket. (persze nem azokat, akik nem tudják viszont megadni a tiszteletet) De ha kicsit is kiállok magamért már egybol femináci vagyok és őrült, stb. Srácok, ti nem tudjátok, hogy mennyire félelmetes nőnek lenni? Nem feleslegesen jártatjuk a szánkat, naponta beszólogatnak az utcán, fogdossák a seggünket, megjegyzéseket tesznek sokszor a hozzánk közel állók is, és akkor nem beszéltünk arról hogy mennyi nemierőszak történik. Én folyamatosan veszélyeztetve érzem magam és tényleg még a szerintetek ártalmatlan beszólások is megalázhatnak minket, amiken napokig gondolkozunk és magunkban keressük a hibát.

2016. dec. 20. 19:54
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
80%

"Az emberek miért nem képesek beismerni, hogy okkal vannak manapság is nácik?"


"A zsidók miért nem képesek beismerni, hogy okkal vannak manapság is antiszemiták?"


"A cigányok miért nem képesek beismerni, hogy okkal van manapság is Magyar Gárda?"


"Az európai, nyugati emberek miért nem képesek beismerni, hogy okkal vannak manapság is dzsihadisták és merényletek ártatlanok ellen?"


Értitek a lényeget? Ez a logika amit a kérdező felvázolt, alapból nem helyes. Mert a fenti rossz dolgokat ugyanúgy meg lehet magyarázni ugyanígy, ahogy a kérdező is csinálta a sajátjával akkor.

2016. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
54%
jó azért ennyire messzire ne menjünk mert akkor a vitának sosemlenne vége. a nők saját maguknak nehezítették meg a dolgukat amikor egyenjogúság lett. ami kell is, hogy legyen, de némely nőtípus nagyon sokat akar.
2016. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
48%
De tényleg amúgy én megértem, hogy egy nőt hamarabb megerőszakolnak mint egy férfit. vagy némely munkát jobban megkap egy férfi mint egy nő. de amúgy így hírtelen semmi más nem jut eszembe.
2016. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
77%

A feministák miért nem mennek át a Közel-Keletre, hogy az ottani nőknek kiharcolják azokat a jogokat amiket Európában és Észak-Amerikában a nők megszereztek az 1800-as évek végén és az 1900-as évek első kétharmadában?


Mert a régi, valódi feministáknak (akik az előbb említett korszakban éltek), ezerszer keményebben kellett küzdeniük, mint a maiaknak. Azok a nők valóban tiszteletre méltóak akik a nőknek való szavazati jogért küzdöttek vagy azért hogy a nők is járhassanak egyetemekre. Ott aztán tényleg volt kemény ellenállás a társadalom részéről.

2016. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam egy szóval sem, hogy a férfiakat nem érheti hátrányos megkülönböztetés. Igen, olyan is van, meg olyan is, hogy a különböző rasszba tartozókat, vagy a melegeket vagy a más vallásúakat vagy a kövéreket vagy a soványokat vagy szőkehajúakat, stb.

De a kérdés nem erre irányult.

Hanem, hogy például miért akarják ránk kenni ha megerőszakolnak, miért mondják hogy megérdemeljük, ha fogdosnak, mert nem megfelelően öltöztünk, miért kell szótlanul tűrnöm, hogy ócsárolnak az utcán idegen férfiak, és hogy miért van olyan kevés, aki ilyen helyzetben képes a nő mellett kiállni, és megveti az ilyen állatias férfitársát?

2016. dec. 20. 20:23
 16/53 anonim ***** válasza:
84%

13:

Más munkát meg jobban megkap egy nő. Próbáltál már elmenni bébiszitternek? Férfit kb sosem vesznek fel, mert az a sztereotípia, hogy biztos molesztálja a gyereket.


De ugyanígy nézd meg a korrektül fizető, biztonságos, nyugdíjas állásnak számító közalkalmazotti munkákat. Szerintem sok férfi is szívesen elmenne egy nyugodt kis irodai vagy adminisztrációs munkakörbe az államigazgatásba dolgozni, ahol nem keresi halálra magát, de elég biztonságos munkahelye van és nem is hajtják őt túl úgy mint egy multinál. Ott meg a nők vannak többségben.

2016. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
0%
a beszólogatás meg a fogdosás meg a férfiui ösztönből fakad amit némelyek nem képesek visszafogni. de ez nem mindenkire igaz, mint az, hogy nem minden nő rib-anc. van aki fűvel fával, bokorral is kef él, de van aki nem. ennyi.
2016. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
40%
És azt se felejtsük el, ha van két nagyjából hasonló agykapacitású, tehetségű, szakmai tudású ember, előbb fogják felvenni a nőt a pozícióra, mint a férfit, mert ugyebár a fizikai kinézet is beleszámít a cég arculatába, marketingjébe. :)
2016. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
18-as te melyik univerzumban élsz? :D
2016. dec. 20. 20:32
 20/53 anonim ***** válasza:
#18 vagyok: A plejádokról érkeztem a Földre.
2016. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!