Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket nem idegesít facebooko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít facebookon ez a "ha magas intelligenciájú vagy" típusú képek, amikben minden selejt ember magára ismer?

Figyelt kérdés

ha magas intelligenciájú ember vagy, akkor lusta vagy

akkor rosszak a jegyeid

nem tudsz figyelni

feledékeny vagy

nem szeretsz dolgozni sokáig

elkésel mindenhonnan

rövid párkapcsolataid vannak

sokat jársz bulizni


lassan ott tartunk, hogy az okos emberek, az evolúció csúcsai azok lesznek, akik csak esznek, baxnak össze-vissza, szarnak meg buliznak


mellesleg retardált tiniribik osztogatják a legjobban ezeket



2016. dec. 21. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még jóhogy nincs Facebook-om 😄 Egyébként már félig meddig sajnos itt tartunk.. 22 L
2016. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha hasznalod az fbt akkor mar az sokat elarul
2016. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 2


Ezt te sem gondolod komolyan...

2016. dec. 21. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj dehogy nem, de ez még talán egy fokkal jobb, mint mikor kiírnak valami személyes üzenetet az üzenőfalra, ahelyett hogy konkrétan megírnák privátban annak akire tartozik. Vagy a "Jó reggelt és szép napot kívánok minden igaz magyar barátomnak" jellegűek.
2016. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam fércbúkozni. Belinkelnél néhány ilyen képet? Mert én még nem láttam ilyet.
2016. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

rohadt sok van, most nem találtam mindet


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. dec. 21. 19:43
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
amiket linkeltél azoknak ha belegondolsz és következtetel belőle akkor találsz értelmet. De aki okos az tudja hogy fordított világot élünk az átlagtól csak kis vagy közepes mértékben okosabbak sikertelenek mert gyerekként megszokták hogy nekik könnyebben mennek a dolgok nem kell megdolgozniuk érte és nem tanulják meg hogy a siker az nem másmint munka ezért való igaz ahogy neked is feltünt kérdező hogy nem övéké a világ mert a gyengébb emberek azok akik megtanulják mi az a szorgalom hogy dolgozni kell azért hogy megkapd amit akarsz így felnőtt korodra messzebb jutsz mint kicsivel okosabb társad aki NEM ehhez szokott és később mikor már nem elég az a + sem kezd dolgozni.
2016. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezért felesleges ezen agyalni hogy nem vagy magasabba intelligenciáju már csak azért se mert ez sem egy fix érték növelhető és bizony csökkenhet is de amit mondani szerettem hogy az emberek csak bizonyos dolgokra figyelnek sose az egészre pedig a legtöbb sikeres ember semmi mást nem csinált csak többször húzott lapot többször próbálkozott így több jó lapja lett többször talált telibe persze ezt mondani sokkal könnyebb mint felfogni és cselekedni keresni a célod és egyéb ilyen okosságok amik megvédenek attól hogy egy hosszú unalmas sivár életet élj :)
2016. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lájkvadászat receptje egyszerű:

Fogj egy rossz szokást, ami a társadalom, de inkább az ilyen oldalak fiatalabb követői közt igen népszerű: lustaság, bulizás, rossz jegyek meg a többi, ezt társítsd valami jó tulajdonsághoz, mint például ezeknél a képeknél a magas intelligencia. Ők meglátják ezt a képet, elhiszik, hogy magas az intelligenciájuk, örül a fejük, lájkolnak, megosztanak, neked népszerűbb lett az oldalad.

Ennyike.

2016. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
De, engem is nagyon idegesít. Főleg, hogy minden 40-es IQ-jú nagy büszkén odakommentel, hogy hűűhhaa, benne biztosan egy Einstein veszett el. A kedvenceim még az ilyen "matekpéldák", amiket egy másodikos is meg tud oldani. Pl. 2+2*3 az 12 vagy 8. Egyébként az a szomorú, hogy rengeteg kommentelő még ilyeneket sem tud megoldani.
2016. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!