Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a szexpartneremb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szexpartnerembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok

egyikünknek sincs kapcsolata, szóval nem titkos szeretők vagyunk, a barátaink tudnak rólunk, a szexen kívül is vannak programjaink pl vacsi,ebéd,séta (kézenfogva a városban!)... de mégsem kapcsolat és én rájöttem,hogy egyre többet gondolok rá, hiányzik, a gondolattól rosszul vagyok,hogy másik lánnyal is flörtöl (vagy ki tudja le is fekszik..)...szeretem őt :(

mit tegyek? mondjam el? egyszer azt mondta,hogy nagyon bűntudata lenne,ha beleszeretnék,mert nem akar nekem fájdalmat okozni..volt már valaki hasonló helyzetben? 19/L


2010. márc. 30. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

xDDDD picit mintha magamat hallanám!Én valahogy így vagyok az expasimmal akivel 3éve szakítottunk és azóta...xDD csak ő nem visz vacsizni ebédelni csak sétálgatunk átjön átmegyek,és szex:)Ő tudja hogy én szeretem és bár nem kölcsönös semmi ügyet nem csinálunk a dologból.Sőt azt is szoktam mondani neki hogy rosszul esne esik ha lenne/van barátnője vagy lefekszik mással.:)Persze rossz és sokan azt javasolják majd hogy szakísd meg a barátságot de sztem ne tedd!!Én a 3év alatt rohadt sokat meg voltam bántva és sok minden fájt rosszulesett de a szép pillanatok miatt nem bánom hogy barátkozom vele,sőt én vagyok a legjobb barátja!És mázlista vagyok mert míg más azért szenved hogy nem láthatja a szerelmét én pontosan tudom mindig mivan vele megsoztja velem a titkait és mivel szeretem annak is örülök hogy a szexuális élete nagy részét is velem éli!:)És még 1x mondom a rossz fájdalmas pillanatok ellenére sem adnám a "barátságunkat" semmiért!!!:)

19/L

2010. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Feküdjél össze mással...
2010. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Persze rossz és sokan azt javasolják majd hogy szakísd meg a barátságot de sztem ne tedd!"


Persze, szenvedhetsz is évekig kedvedre, mint az előttem szóló másik ribanc.

2010. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

nem feltétlen szenvedek!Jobban szenvednék ha nem láthatnám és nem tudnám mi van vele!Mint mondtam vannak nagyon jó pillanatok!De aki ezt nem éli át nem értheti...

:)

Én nem sajnálom magam mert nincs miért!:)

És nyugodtan le lehet ribancozni engem is (a kérdező döntse el h őt is..?!) nem tud érdekelni azoknak a szerencsétleneknek véleménye akik évekig azért szenvednek mert semmit nem tudnak a szerelmükről ahelyett kicsit félre dobnák a fene nagy büszkeségüket és leszarnák ki mit gondol és ha van rá lehetőségük igenis a szerelmük mellett próbálnának maradni!Akár így is...:)

2010. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!