Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem a szexpartnerembe, de neki barátnője van? 20/L

Figyelt kérdés
Az egész csak egy kis kalandnak indult, mikor én szakítottam a barátommal, ő meg pont szintén összeveszett a barátnőjével, és egymással vigasztalódtunk. Ez után megtudtam, hogy újra együtt van a lánnyal, akivel tudtommal jegyben járnak, de a kapcsolatuk az utóbbi időben a 0-val egyenértékű, mindig veszekednek, a szexuális életük sem nevezhető aktívnak. Pár héttel később megint megtörtént a dolog, és már akkor éreztem, hogy érzelmileg ez meg fog viselni, utána egy darabig nem is kerestük egymást, igaz nem mondtam neki hogy mit érzek. Nemrég megint vele voltam, lefeküdtünk, és minden nagyon jó volt. Azt mondta, nagyon szereti ha vele vagyok, hogyha hozzám bújhat, stb. és hogy féltékeny ha mással lát és jobban szeret velem lenni mint a barátnőjével. Beszéltünk is róla, hogy mi lenne ha megpróbálnánk majd együtt.. Mégsem látom, hogy lenne rá esély, hogy otthagyja a csajt. Mit tegyek most?
2011. nov. 28. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy ha megcsalta a barátnőjét veled, akkor téged nem fog? Én élből nem jönnék össze olyannal, aki megcsalta valaha is valamelyik barátnőjét...
2011. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Szóval a szeretője vagy. Korrekt vagy büszke lehetsz magadra. Nyilván te is boldog lennél, ha ugyanezt csinálná veled is.
2011. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Azt akartam írni mint az első, de mivel ő már leírta, így nem teszem :)

Ugyan úgy mást fog ku**atni mint ahogy most Téged a barátnője helyett. Idő kérdése és rád is rád fog unni.

2011. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem értek egyet az előzőekkel. Ez nem ilyen egyértelmű.


Ellenben szerintem egy darabig ne feküdj le vele. S kiderül. Ha akkor is keres ha nincs szex, csak beszélgetés, akkor akarhat valami egyebet is. Ha "leszokik" rólad, akkor valószínűleg máshová jár, mert szex kell neki kizárólag.

2011. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, leginkább az utolsót.

Örülök, hogy nem ítéltél el rögtön, ugyan is tényleg nem ennyire egyértelmű meg egyszerű az egész. A csaj akivel együtt van, többször is megcsalta.. A srácnak pillanatnyilag senki más nincs, csak én, és ő hűséges volt a csajhoz mindaddig, ameddig 1-2 éve ki nem derült hogy a csaj miket csinál. Már nagyon rég óta együtt vannak, és lehet hogy csak a ragaszkodás és a megszokás miatt nem lett vége közöttük. Igazából nem tudom, vajon elég leszek-e én ahhoz, hogy vége legyen köztük. Meg hogy vajon akarja-e eléggé....

2011. nov. 28. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:

tegnap 20:04 vagyok

Én nem azt írtam, hogy ne találkozz vele. Hanem azt, hogy ne feküdj le vele. S akkor kiderül, hogy mi is vagy neki. Ne keverd össze a kettőt!

S amint kiderült számodra, hogy mi is lehet kettőtök között utána már tudod mit kell tenned.

2011. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom így, ahogy mondod .. :)
2011. nov. 29. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Eltelt öt év. Mi lett veletek? Összejöttetek?

Ők kibékültek, összeházasodtak (mondjuk szerintem elég nagy hiba lett volna)? Együtt vagytok?

2016. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!