Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hiszem beleszerettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem beleszerettem a szexpartnerembe. Ilyenkor ideje befejezni a dolgokat ugye?

Figyelt kérdés

Együtt rendesen nem lehetünk. És most hogy itt a karácsony borzasztóan rossz a kedvem és szomorú vagyok.

Ő olyan típusú ember hogy szerinte élvezni kell az életet míg fiatalok vagyunk, és nem akar senkitől semmi komolyabbat. A suli miatt nekem sem volt időm kapcsolatra, most viszont csak az ürességet érzem. Harmadik napja nem is beszéltünk, mert dolgozik. Én meg szenvedek.

Szerintetek hagyjam őt végleg így?


(Tanács miatt írtam ki a kérdést, nem szeretnék ismerkedni!)


22L


2016. dec. 23. 13:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Sosem néztél szex és new yorkot? Neki ez kell, hogy ne mondjátok ki, hogy kapcsolatban vagytok ...de attól még abban vagytok. Hidd el már neki is hiányérzete van. De bírd ki, hogy nem hívod. Legyél nő, hívjon csak ő. Majd feladja az elveit, ha úgyérzi elveszíthet. Addig viszont kösd le magad valamivel, mert annál rosszabb nincs mint otthon őrlődni. Javaslom a konditermet. Kiváló léleknyugtató a fizikai fáradtság.
2016. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Mindig azt mondja hogy nem szeretné ha mással lennék. Ha valaki ismerkedne velem, azt mindig leszólja stb..

Nem fogom keresni. Meg nincs nála úgysem telefon ha dolgozik.

A konditerem jó ötlet. Úgyis régen voltam. Az legalább hasznos. Tényleg csak megbolondulok itthon...

Köszi a válaszod!

2016. dec. 23. 15:10
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Csakszex kapcsolatba csak az ilyen butuskak mennek bele, aztan persze nem tudjak magukat tartani a megallapodashoz es sirnak karacsonykor, h mikyen rossz.


Legkozelebb legyel okos es legyen tartasod, ne kefelj olyannal, akinek csak uritesre vagy jo, egyebkent meg annyiba nem nez, mint a tyuxart a cipoje talpan.

2016. dec. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#11 vagyok. Miért is 0%-ban hasznos a válaszom? Ja mert gyökér, aki lepontozott?
2016. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontozgattam le. Ha gondolod tudom neked bizonyítani hogy zöldet adtam.

de ne pontozgassátok már le egymást!

2016. dec. 24. 20:17
 16/17 anonim ***** válasza:
egy kur.. kapcsolatot? na ne
2016. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#11 illetve #14 vagyok. Eszembe se jutott, hogy te pontoztál le kedves kérdező :)
2016. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!