Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdni a legjobb barátommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdni a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
Ha valaki került ebbe a helyzetbe, hogy hatott a kapcsolatra? Hogy történt?

2016. dec. 23. 21:33
 1/10 anonim válasza:
82%
ha megteszed akkor abban a pillanatban gajra vágtad a barátságotokat! gondold át , hogy megéri-e!!!!!!!!!!!! ha megteszed már soha semmi sem lesz a régi!
2016. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
nekem volt egy (meg mindig van is XD)egy fiu baratom nagyon jol elvoltunk mindig is..aztan egyszer mondta h aludjak mar nala.. csak hat nagyon megkivantuk egymast es hat nem alvas lett.. aztan neha ossze jartunk ha ugy volt akk lefekudtunk de ehhez tenyleg akarat kel h ne szeressbele teljesen.. am azota is legjobb baratom..
2016. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

#2: Mekkora egy könnyűvérű pi.csa vagy. :)


Kérdező: Ha a legjobb barátodat kívánod, az már nem barátság. Barátokkal nem akarunk lefeküdni és nem is érzünk iránta barátságon kívül mást.

Megdöbbentő,hogy ilyet tini kategóriában olvasok.

Gondolom te is 14-17 lehetsz, mint az itteni átlag. Kinek érzed magad,hogy csak így fiúkkal lefekszel már ennyi idősen? Még csak nem is a párod.

2016. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kivancsifancsii ***** válasza:
59%
3-as. Ilyen megkövesült barmont mint te..
2016. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
inkább te 4-es......
2016. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen a nagyon kedves válaszod, de sajnos nem tartozom bele a 14-17 éves kategóriába szóval a többi mondanivalódra már inkább nem is mondok semmit.
2016. dec. 24. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha el tudod különíteni az érzelmektől a sexet akkor miért ne?! :)

L

2016. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

#6: Oké, akkor leegyszerűsítem neked:

Szóval,ha elmúltál 17, a párkapcsolaton kívüli ösztönszex, mint viselkedés, levon a nő értékéből a férfi számára. Persze ez a férfi nem a "legjobb barátod" lesz, aki röhög a markában, hogy van egy széplelkű lány, akivel bármikor dughat, hanem az, akitől esetlegesen majd párkapcsolatot akarsz ,vagy ő tőled. Mrt hát ezek előbb-utóbb kiderülnek és hidd el, lesz majd olyan lány, aki nem adja oda magát mindenféle kalandozgatás céljából...... Javaslom,hogy nőként tartsd magad ennél többre.

2016. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi mindennel összefekszik az meg az ő értékéből von le. :P Ki tudja mennyi vackot szed össze ha fűvel-fával összejár. (Ez főleg fogalmam nincs hányas "de ne feküdj össze mindennel mert ha lefekszel párkapcsolaton kívül valakivel könnyűvérű p. vagy" válaszolónak szól.)


Amúgy szerintem nem kéne lefeküdni vele, én se tenném mert tényleg nagyon kellemetlen hatásai lehetnének a kapcsolatra.

2017. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak rajta!

Engem az exem négy és fél év után hagyott ott merthogy ő beleszeretett abba a srácba akiről elötte 3 évig hallgattam hogy barát és soha nem lesz többXDDD Most élik a világukatXD engem meg olyan mélyre küldtek hogy onnan az egész család is alig tudott felkaparni

2017. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!