Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell magyarázkodnom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell magyarázkodnom a legtöbb nőnél, hogy miért akarok a párom mellett valakit?

Figyelt kérdés
Van egy rossz kapcsolatom, akit szeretek, nem akarom elhagyni, de szeretnék valaki mást...viszont úgy veszem észre, a legtöbb nőnél mindenképpen magyarázatot kell adnom, miért akarok a párom mellé mást is. Igazából, nem nagyon szeretem kibeszélni őt. 28f
2016. dec. 26. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert Gerinctelen és Gusztustalan dolog a megcsalás.. Ha nem vagy képes párkapcsolatban hűséges lenni akkor inkább legyél egyedülálló és legyen Szexkapcsolatod de ne legyél már egy utolsó aljas féreg aki félrekefél.. 22 L
2016. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Rég olvastam ilyen hülye kérdést...

Te magyarázkodás nélkül elfogadnád ha a csaj akit szeretsz azt mondja hogy neki kell valaki még melletted?

2016. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem a csajomnak kell magyarázkodni, nem ez volt a kérdés, hanem azoknak a lányoknak akikkel esetleg szívesen találkoznék is.


Az elsőnek am. köszönöm a választ, tudom, hogy elég féreg dolog, ezért nem is tettem meg még. Egyelőre inkább csak szeretnék más nőket megismerni. De kb. esélytelen így.- amit egyrészt megértek.

2016. dec. 26. 09:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok, félreértettem tényleg a kérdést. Amúgy kitudnád fejteni ezt a "rossz kapcsolat,szeretek,megyek megcsalom"? Valahogy a három nem passzol. Ha szereted miért csalod meg?
2016. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért? Azért mert az is más, ha keresel egy nőt magadnak, de ki akarsz lépni a másik kapcsolatból, csak egy lökő erő kell (bár ez is undorító, szakíts először) vagy ha rendszeresen akarsz valakit csalni. Ugyanis az a nő akivel lefekszel, tudom, hogy hihetetlen számodra, de neki is vannak érzései. Még ha bele is megy egy ilyen kapcsolatba, mert alacsony az önértékelése vagy mert odavan érted, akkor is tudni szeretné, hogy akivel lefekszik, annak van rá valami "jó oka" mondjuk a nő frigid és nincs szex, vagy tudom is én. Így könnyebb a szerető lelkiismerete is.
2016. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Undorító,mocskos, d.nó,gerinctelen f.reg vagy,mint az összes férfi!! Annyi gerinc nincs benned ,hogy szakítsál?? Ja dehogy szereted te a barátnőd,ha szeretnéd nem csalnád meg!!! NYívlván kényelmesebb míg otthon az aszony főz-mos-takarít rád (mert te ezeket képtelen vagy egyedül megcsinálni),egyszerűbb félre.élni mi??? Remélem lebuksz!! És a nőd meg megcsal a legjobb haveroddal!! Isten nem ver bottal tudod!! Hányinger vagy!!
2016. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a "legtöbb nő" párkapcsolatot szeretne, nem pedig megcsaló társként szerepelni egy szexkapcsolatban, talán.
2016. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Nemhiába gyűlölöm a férfiakat!!
2016. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felesleges megkérdezni, szinte mindenkinél a sablonszöveg megy:rossz a kapcsolatom, változatosságra vágyom...Az elsővel az a baj, ha annyira rosszul lenne, kiszállnának belőle, minden indok csak kifogás.A második esetén meg talán nem kéne kapcsolatra lépni, hanem szabadon maradni.Lehet fáj az igazság, de ez egyéni szoc.pobl.
2016. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*rossz lenne
2016. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!