Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a 25-30-35 éves szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a 25-30-35 éves szűz férfiak NŐI megfelelője?

Figyelt kérdés

A külsőt teljesen felesleges elemezni, mert már ezerszer ki lett tárgyalva itt a gyakorin, hogy annyira csúnya nő nincs, akinek ne vennék el bármikor a szüzességét, tehát a hasonló korú szűz nőknél extra igények vannak.


Továbbá egy nőnél nem ciki a szüzesség, maximum 30 fölött már annyit mondanak rá, hogy "fura".


Az érdekelne inkább, hogy a női nemnél mi a megfelelője annak a társadalmilag megvetett, saját nemének kortársai közül is kitaszított lúzernek, aki felér egy 30 fölötti szűz férfival (aki feltételezzük, hogy nem valami gazdag programozó aki saját választásából szűz, hanem aki tényleg semmilyen nőnek nem kell, maximum ha fizet érte, de az is csak egy egyhangú menet lenne, mert még egy hivatásos sem érezne testi vonzalmat sem iránta).



2016. dec. 28. 03:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocs, de ennyi EQ-val te tűnsz lúzernek.
2016. dec. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#5 Biztos volna olyan férfi,főleg,ha jó alakja van a nőnek,de sosem ismerné be senki.
2016. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyes válaszolókat nem értek. Hogyhogy tudják mások, én szűz vagyok-e vagy sem? Miért? Kikürtölöm a világnak, hogy mi a helyzet velem ilyen téren???? Megáll az ész!
2016. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem kürtölöm, de nem is szégyenlem. Ha megkérdezik járok-e valakivel mondom nem, nem egyszer visszakérdeztek hogy miért nemrég szakítottál vagy mikor ért véget az utolsó kapcsolatod arra jön a válasz, hogy eddig nem jártam senkivel. Mire a pasik mindig rákérdeznek, többnyire ilyen nyíltan hogy nem még szűz vagy, nem feküdtél le senkivel??? Én meg bevallom hogy nem, senkivel. Ennyi a nagy sztori, többnyire akkor van ez a beszélgetés ha pasival ismerkedek. Nem úgy el kell elképzelni hogy megyek a városban körbe és mindenkinek mondom hogy kééépzeld szűz vagyooook. De volt már hogy játék közben jött szóba, valami ivós játék volt és elég 18as kérdésekkel játszottunk mire azt a kérdést kaptam melyik pózban szeretek szexelni a legjobban, akkor is őszinzeségi alapon bevallottam hogy még egyiket se próbáltam. Nem tartom szégyenletes dolognak, ezért inkább megmondom őszintén mint hogy most hazudni kezdjek (a játékba belefért volna de ismerkedésnél ciki szerintem ilyenről hazudni). Az életbe nem volt ilyan hogy én hoztam volna fel a témát csak hogy ezt mindenkivel közölhessem. Volt már pár rövidebb kapcsolatom, azért annyit tudok hogy nem tudnám eljátszani hogy nem vagyok már szűz, az meg mennyivel égőbb lenne hogy jah amugy hazudtam hogy már van tapasztalatom. Kissé vicces amikor a pasik ezen ledöbbennek, volt hogy azt hitték hazudok vagy valami bajom van. Mert mi az hogy ennyi idősen még senkivel se jutottam eddig stb...
2016. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na jó kisse hülyén írtam, mert 2 kapcsolatom volt ami nem járás csak ilyen ismerkedős félhivatalos cucc azért szoktam azt mondani hogy igazából nem jártam még senkivel :D Csak közbrn visszaolvastam és ez elég hülyén hangzik így is úgy is. A lényeg az akart lenni hogy többnyire megkérdezik hogy az vagyok-e én meg bevallom. :)
2016. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!