Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezted már, hogy a világ,...

Érezted már, hogy a világ, miközben eltaszít, magáévá tesz. Hogy a kiszámíthatatlanság gondolata őrjítő s mégis azt élvezed a legjobban, az életben?

Figyelt kérdés
Érezted már, hogy a világ, miközben eltaszít, magáévá tesz... Hogy a kiszámíthatatlanság gondolata őrjítő s mégis azt élvezed a legjobban, az életben... Hogy az unalom csókja magával ragadna s inkább, választod a végletekkel teli utat, semmint, hogy a lelked megnyugodjon... Hogy örökös nyugtalanságban élnél, mert félsz, hogy idő előtt megszelídít valaki, s akkor már nincs kire várni... Mert én így érzem.
2010. ápr. 8. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de az én esetemben én taszítom el magamtól a világot és néha élvezem is.
2010. ápr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hogy örökös nyugtalanságban élnél, mert félsz, hogy idő előtt megszelídít valaki, s akkor már nincs kire várni... "


Én nem így érzem. Én pont az ellentettjét érzem. Én arra várok, hogy megszűnjön nyugtalanságom, hogy "megszelidítsen" valaki. De am ez elég fura gondolat sztem nálad...nem túl sok jót takarhat úgy gondolom.

2010. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem
2010. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!