Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet valaki ilyen ro....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen ro. ék? Most csak szórakozik velem? Miért jó ez neki?

Figyelt kérdés
Hát van egy pasi,aaki kapcsolatot akart velem,az ő állítása szerint,de kételkedem benne,hogy valaha is érdekeltem. A kollegái egymás ellen uszítottak minket. Ő mondta,hogy kezdjük előről. Nagy nehezen belementem. Kérdezte,hogy mikor kerressen. Mondtam neki amikor ráérsz. Így váltunk el. Azóta nem keresett. Most mégis mi a francot vár? Akar valamit vagy sem? Vagy csak szórakozik? Csak fájdalmat akar okozni vagy mi a tököm? Szerintetek?
2016. dec. 28. 21:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja és te vagy a befolyásolható ,mert másokra hallgatsz!!!
2016. dec. 29. 14:41
 12/20 anonim ***** válasza:
Tudod miert erzem ugy, hogy nyomulos vagy? Mert ketten is a kollegaim kozul azt mondtak, hogy tobb vasat is tartasz a tuzben, tehat nem csak velem akarsz kapcsolatot. Nem hiszem, hogy becsapnanak, egyreszt ok nem olyanok, masreszt pedig mi okuk lenne hazudni. De igazad van, lehet hogy elhamarkodottan itelkeztem, megkerdezem oket megint. Viszont te magad irtad az elobb, hogy az egyik kollegam tetszik igazabol neked, nem en! Ez azt igazolja vissza, amit en irtam es ok mondtak! Egyebkent ki az, megmondod? Kivancsi vagyok, hogy kivel szuros ossze a levet itt a hatam mogott. De nem akrlak megbantani, szimpatikus voltal es vagy is nekem!
2016. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mi közöd már ahhoz,hogy nekem ki tetszik? Semmi! Remélhetöleg ő majd tudni fogja mit akar és nem másoknak hisz majd hanem nekem! De nyugi nem fogjátok megtudni,hogy ki az,nem mondjuk el senkinek sem,ha majd véletlen úgy alakul!! Neked meg sok boldogságot a kollegáiddal. Részemről lezártam az egészet!!
2016. dec. 29. 15:38
 14/20 A kérdező kommentje:

Ja és milyen hátad mögött?? Nem is voltunk sosem együtt....

Tehát nem tartozom magyarázattal!

2016. dec. 29. 15:40
 15/20 anonim ***** válasza:
Azert ugy ereztem, kialakult valami kozottunk. Attol meg, hogy nem volt semmi komoly, nem ildimos egyik agrol egybol atrepulni a masikra. Ha nincs lo, jo a szamar is egybol? En biztos jobb vagyok attol a ferfitol!!! Emlekszel mit mondtal, mivel valtunk el egymastol? Most akkor megis a kollegaimnak lesz igaza, akik ovtak toled?
2016. dec. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Csinálj amit akarsz! Amúgy is tudtam,hogy csak végig hülyítesz és csak szórakozol velem,mert engem is felvilágosítottak veled kapcsolatban,hogy ne éljem bele magam!! De megmondhattad volna az igazat és nem pedig hitegetsz! Egyszer eltűnsz,utána meg vissza?? Hogy működik ez?? Csak nem nálad is nincs ló jó a szamár elv alapszik??
2016. dec. 29. 15:53
 17/20 A kérdező kommentje:
Csak nem megnémultál??
2016. dec. 29. 16:17
 18/20 anonim ***** válasza:
Hagyjuk inkabb. Bocsanatot kerek. De egy dolgot jo, ha tudsz: nem mindenki a baratod, akit annak hiszel. Van valaki a kornyezetedbol, aki nem szeret teged es a hatad mogott igazan bantokat mond rad. Lehet, hogy hiba volt ra (is) hallgatnom, nem tudom. Ezennel lezartam ezt a beszelgetest. Nem irok tobbet, mert ez csak rontana a helyzeten. Sajnalom, ha megbanottalak, de ezt itt es most befejezem.
2016. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Kamuzol,mert nekem csak igaz barátaim vannak! És még nem hallottam vissza semmit sem ,amit elmondtam neki. Ő velem van ,és nem veled több éve ,hogy barátok vagyunk és jobban megbízok benne ,mint akárkiben..

Ő benne még nem csalódtam sosem és nem bántam meg ,hogy megismertem ellentétben veled!!!!

2016. dec. 29. 17:50
 20/20 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit engem többet nem fogsz hülyére venni,soha többet nem fogod magad visszapuncsolni. Szórakozz tudod kivel!! Ezzel a mentalitással egyedül fogsz meghalni,vagy a kollegáiddal! Hülyíts mást!! Számomat felejtsd el egy életre!
2016. dec. 29. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!