Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne megoldani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megoldani, hogy mindkettőnknek jó legyen? 18/F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel tervezzük, hogy le fogunk feküdni egymással, de ő még sosem csinálta, nekem pedig előtte 2 barátnőm volt, akik már nem voltak szűzek, szóval náluk annyira nem kellett annyira sok dologra figyelni, mint majd amennyire a mostani barátnőmmél figyelnem kell majd.

Szóval azért tettem fel ezt a kérdést, mert nem akarok neki rosszat és én is először kerültem ilyen helyzetbe. A volt barátnőim szerint jó vagyok az ágyban, illetve erre a lányra is ugyanígy figyelnék, ha nem jobban.


2017. jan. 3. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tudok mondani, hogy figyelj oda rá, és kommunikáljatok. A szex nem egy véresen komoly dolog, ahogy valószínűleg már te is tapasztaltad, ha megkérdezed tőle "Ez jól esik?", az nem probléma. Mondd neki, hogy ha valami fáj, akkor nincs hősködés, azonnal szól.

Szentelj sok figyelmet rá, izgasd fel annyira, hogy simán menjen a dolog. Behatolásnál először szerintem a fejet told be először, kicsit várhatsz, hogy szokja meg, aztán ha úgy gondoljátok (pl. kérdezd meg tőle hogy mehet-e), akkor told be annyira, amennyire gondoljátok, és amennyire kényelmesnek érzi. Én, nőként úgy tapasztaltam, hogy a fej a legnagyobb, legvastagabb, úgyhogy az át kell szakítsa a hártyát.

Az elején legyél türelmes, csináld úgy, hogy jó legyen neki. Ha megszokta a méreted, és már nem érzi kényelmetlennek a dolgot, akkor mehet úgy, ahogy érzed, de eközben is figyelj rá.

Ezen kívül, gondolom nem kell ezt mondjam, de ne erőltess rá semmit. Ha szereted a mélytorkot, meg a hasonló dolgokat, azt előtte mindenképp beszéld meg vele, ne érje váratlanul semmi.

Biztosra veheted hogy ő is izgul, sokkal jobban mint te, hogy béna lesz, hogy nem fog tetszeni és hasonlók. Ha még figyelmesebb akarsz lenni, helyezd kényelembe, mondd neki hogy szép, hogy tetszik neked, hasonlók, hogy ellazuljon - elvégre akkor sokkal könnyebb lesz. Mosolyogjatok, legyen jó a hangulat, legyetek lazák. Sok sikert, biztos jó lesz. :)

2017. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!