Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnélek megkérdezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnélek megkérdezni titeket (olvasok itt egy pár elég komoly dolgot), hogy hány éves az a legidősebb ismerősötök aki még szűz vagy hány éves volt az illető mikor elvesztette?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm egyik legjobb barátnője az akit ismerek, és barátnőm 100%-ig meg van róla győződve, hogy az mert nagyon őszinte a barátságuk ezer éve. Ő 24 éves asszem, és nem is csúnya az a vicc, mondjuk nekem magas mert 180 körül van. Értelmes csaj/nő lehet pont ezért sem üti azoknak a táborát akik 14-5 évesen már elvesztették.
2017. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Srácok közt meg van olyan haver, akiről tudom, hogy sosem volt még nője, de szerintem már elhúztak privátban felnőtt szolgáltatásokat nyújtó nőkhöz. De nem beszélt róla még egyik sem. Ők is ilyen 25 év körül vannak.
2017. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem van néhány ismerősöm akiről sejtem és akiről tudom, hogy szűz.

csak néhány:

- 30 éves srác, jó fej, nagyon aranyos, nem is csúnya, de egy csajnak sem kell

- 31 éves srác, a tipikus kocka, bár 1 éve már nem láttam, ki tudja.

- 24 éves kissé duci lány, az a baja, hogy hatalmasak az elvárásai és kicsit sokat beszél, de amúgy jó fej

- 26 éves lány, semmi baj nincs vele (kicsit sokat beszél), de valahogy elijeszti az udvarlókat, pedig nem rámenős és jó vele beszélgetni, de talán kicsit lassan kell nála közeledni és minden pasija szakított vele mielőtt komoly lett volna.

2017. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver ***** válasza:
Én pl 24 éves koromig szűz voltam.
2017. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm, 34 éves és szűz. Vallási oka van.
2017. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Haver 32-33 évesen vesztette el, de melóban van egy srác, aki állítólag szűz, 35 körül lehet.
2017. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!