Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol érdemes keresnem humán...

Hol érdemes keresnem humán diplomával homoszexuálisként olyan munkáltatót, ahol nem jelent problémát az, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Volt több rossz tapasztalatom..

Vállalkozásnál, cégnél egyaránt vállalnék munkát, átképzéssel, tanulással, költözéssel..



2016. febr. 29. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell tudnia a munkáltatónak arról, hogy meleg vagy?
2016. febr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem kell tudnia, de ha kiderült, ha el nem is küldtek, de elviselhetetlenné tették a légkört...
2016. febr. 29. 09:40
 3/16 anonim ***** válasza:

? Hogy derült ki?

Azt gondolom, ha valaki nem viszi be a munkahelyére ezt a dolgot, akkor ez nem okozhat problémát... vagy a magánéletedről faggattak és úgy derült ki?

2016. febr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2016. febr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem értem. Hogy derült ki?
2016. febr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem volt barátnőm és volt, aki látott férfi társasággal, de az a gyanúm, hogy az asztalon hagyott telefonomba is belenéztek..
2016. febr. 29. 10:20
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem elég könnyedén kiderülhet. Nekem több meleg munkatársam is van, nálunk ebből nincs probléma. Akaratlanul is vannak olyan viselkedési szokásaik amelyeket, ha akarnak sem tudnak hosszútávon leplezni. Arról nem is beszélve, hogy már önmagában az is frusztráltságos okoz akárki számára, ha lepleznie kell saját magát és nem lehet önmaga.

Sajnos Magyarországon nehéz a melegeknek, főleg vidéken. A legkönnyebb megoldás csak az lehet, hogy bekerülsz egy nyugatias légkörű céghez. Ezek főleg technológiai, informatikai, designer cégek. Viszont ilyen helyekre bekerülni nem egyszerű.


A humán diploma pontosan mit takar, mert így elég nehéz tanácsot adni?


Egyébként ahogy írtam helyileg egyértelműen Budapest. Ha pedig olyan humán diplomád van akkor szerintem például tanácsadó is lehetsz pl. lifecoach. Akár melegeknek is adhatnál tanácsot és lehetnél egyéni vállalkozó, persze ez függ a képességeidtől és az eddigi szakmai tapasztalatodtól.

2016. febr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Keresd meg a különböző meleg szervezeteket (pl. Háttér társaság) és nekik hátha lesz javaslatuk, akár konkrét munkahellyel kapcsolatosan vagy lesz számodra jól hasznosítható ötletük is.
2016. febr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem probléma, ha valaki meleg. Nem verik nagydobra, de köztudott, senkit sem érdekel. Szerintem a médiában vagy liberálisabb multinál próbálkozz (Magyar Telekom pl.), ilyen helyeken nem fognak piszkálni. Olyan helyeken sem piszkálnak, ahol szinte mindenki okos, diplomás, feltörekvő IT-cégek, vagyonkezelők stb.
2016. febr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, bármelyikőtöket elfogadnám munkáltatómnak! :-)
2016. febr. 29. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!