Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számítanak az anyagia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számítanak az anyagiak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szerintem alapjaiban azért számít.

Jelenleg jóval nagyobb gondjaim vannak, mint a pasikeresés, de felvetült bennem, hogy szerintem jobb is, hogy nincs. Arra sincs jelenleg pénzem, hogy megvegyek egy szelet csokit, a hűtőnkben sincs sok minden, és a pénzhiány miatt egy szar albérletbe kellett költöznünk, míg a szüleim nem találnak munkát. Nincs pénzem új nadrágra, így könnyűszerrel járnék rossz időben ugyanabban a farmerben, ha meg jó idő van, összesen két rövid nadrág között válogathatok. Ha lenne pasim, nem lenne pénzem szülinapi ajándékra sem, de még arra se, hogy DIY csináljak valamit. Baromi kellemetlenül érezném magam így, főleg, hogy eszembe se jutna máson élősködni. Ti hogy gondoljátok? Mennyire fontosak az anyagiak?

17/L



2015. jún. 23. 13:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Persze jó ha van pénz, mert hazudik aki azt mondja, hogy nem jó, de a magam részéről nem szeretem, csak tönkretesz dolgokat emberek közt.

És pont olyan gátlásokat aggályokat szül amit írtál te magad is.

Egyébként ha velem járnál, engem nem zavarna, hogy neked nem úgy van pénzed mint szeretnéd. Ami nekem beleférne anyagilag, megkapnád tőlem, és nem várnék érte cserébe semmit. Mivel a pénz nem szabad, hogy központi legyen egy kapcsolatban.

2015. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szerintem azért annyira nem fontos. Persze biztos rossz érzés, hogy ha elhív valaki azt se tudod mit tegyél, mit vegyél fel vagy ilyenek.

De ott van például a születésnapi ajándék kérdése: ha tényleg nincs az embernek pénze vagy ötlete, akkor legyen az ajándéka önmaga :)

2015. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2: igen, elég szar. Nem is szoktam a barátnőmmel találkozni, mert nincs pénzem beülni valahová.
2015. jún. 23. 13:38
 4/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha barátnőd esetelg képben van az anyagi helyzeteddel (ha elég jó barátnő akkor miért ne tudná?), akkor tapintatlanság tőle, ha olyan formán találkozik veled, hogy ez neked okoz kellemetlenséget. Le lehet ülni egy parkban játszótéren is ilyenkor, hiszen jó az idő, Tesco-ban vesztek üdítőt, vagy valamit amit szeretnétek, és úgy is tök jól el lehet lenni.

Mi pár haverral szoktunk ilyen csinálni. Veszünk pár sört, leülünk egy közeli parkban, dumálunk sörözünk. Olcsóbb, csak magunk vagyunk, meg jó a hely.

Szóval röviden, a pénz nem szabad, hogy központi szerephez jusson.

2015. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Koztudottan a penz magaban nem boldogit ... de azt mar csak kevesebben tudjak, hogy a penz koltese milyen edes is tud lenni :)
2015. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Penz mindenhez kell! Penzkozpontu vilagban elunk. Penz nelkul egy senki vagy.
2015. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem olyan barátnőm sajna, nem is mondanám el neki.. inkább haverok vagyunk.

6-os, köszönöm szépen, erre magamtól is rájöttem. De nem fogok magamra csődtömegként tekinteni, mert nem vagyok gazdag.

2015. jún. 23. 13:56
 8/21 A kérdező kommentje:
5: Én inkább azt szeretem a meglétében, hogy nincs probléma, nincs aggódás, és fesztelen vagyok. Vásárolni jó érzés. :)
2015. jún. 23. 13:59
 9/21 anonim ***** válasza:

Én alapvetően elég szegény családból származom. Egyetemre járok, mellette van, hogy tudok dolgozni, van, hogy nem.

Mikor összejöttünk a jelenlegi párommal (másfél éve), nagyon rettegtem, hogy mi lesz, mert nekem nem volt keret szinte semmire a kaján kívül, ő meg mérnökként remekül keres. Sokat beszélgettünk erről és meggyőzött, hogy ha valóban komoly kapcsolatot szeretnénk, le kell vetlőznöm magamról ezeket a gátlásokat.

1 éve élünk együtt, a lakás oroszlánrészét ő fizeti, én pedig főzök, bevásárolok, hasonlók.

Szóval szerintem ha egy pár tagjai tényleg szeretik egymást, akkor nem kell ezen szenvedni.

2015. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9: Sok boldogságot nektek! Ez biztató.:)
2015. jún. 23. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!