Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tegyem magam ezen túl?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam ezen túl?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a testem. Elkezdtem edzeni, de még az elején vagyok és messze a változás.

A problémám az, hogy nagyon zavar, hogy a barátom néz szex közben. Kértem, hogy ne nézzen,ert kiszolgáltatottnak és kiábrándítónak érzem magam, de a barátom azt mondja, hogy ne beszéljek hülyeségeket, ő nézni fog.

Mit csináljak, hogy ne érezzem magam kényelmetlenül emiatt?


2017. jan. 6. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Fogadd el magad? Nem edzeni kellene mert alapból hibás testkèped van. Hiába edzel ezzel csak tönkreteszed magad mert soha nem fogod elfogadni magad.

Szóval inkább meditálj rajta egy keveset

2017. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De, kell edzenem, mert túlsúlyos vagyok, viszont nem tudom, hogy az edzésen és a helyes étkezésen kívül hogy fogadjam el, hogy a barátom nem akar bekötött szemmel szexelni és hogy ne érezzem rondának magam, amikor néz
2017. jan. 6. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Amíg téged dug addig ez nem elég bizonyíték hogy kíván? Ja rinyálj könyörgöm más kövér nő bármikor cserélne veled csak hogy valaki farkalja őket...
2017. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a "felesleg" a fenekeden vagy/és a melleden is van akkor nincs okod panaszkodni. Ha meg nem tetszenel a pasidnak akkor nem nyulna hozzád
2017. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Valamennyire próbáld magad elfogadni.

Ne türelmetlenkedj meg fog látszani az edzés hatása ha rendszeresen fogod csinálni. És bízz a barátodban, oldódj fel ne zavarjon hogy néz.Nyilván azért szexel veled mert izgató vagy számára és neki biztos nincs baja a testeddel. Szerintem ezt beszéld át vele mégegyszer hogy mi a bajod hátha tudtok együtt a problémádon segíteni:)

2017. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valahogy el kell fogadnod önmagadat. Arra is gondolj, hogy ez a fajta viselkedés elég idegesítő, hogy valakinek tetszel, de te csak azt hajtogatod, hogy nem vagy szép. Nem akármeddig lehet ezt bírni cérnával.

Próbálj arra gondolni, hogy ő élvezi, és próbáld azt élvezni, hogy ő élvezi. Sajnos okosabbat mondani nem tudok, de sokkal boldogabb az, aki képes elfogadni önmagát.

2017. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!