Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm (22/L) mindenáron...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm (22/L) mindenáron fel akar nyúlni az ánuszomba, és nem tudom lebeszélni róla, hogy engem nem izgat ez. Erre ő mindig azt mondja, hogy de mindent ki kell próbálni egyszer. (mivel én még nem próbáltam ezt) Mi a véleményetek erről? (25/F)

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Hahyjad neki! Nagyon jó lesz..
2017. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ott cseszted el, hogy eltitkoltad, hogy nemrég voltál végbéltükrözésen és nem volt jó. Mondd csak el neki bátran ;)
2017. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
xD
2017. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Na mi van fiúk, visszanyalt a fagyi? :DDD
2017. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez biztos onnan jon, hogy vagy seggbehuztad mar, vagy azt kered tolle eleg gyakran. Van nehany no, amely csupan csak kiprobalna. En helyedben odaraknam es egy jot finganek a kezere, mikor kozeledik felem, majd megkernem vizsgalja meg az ujjaval nem-e folyt ki egy kis kakale, torolje le onnan... szerintem nem meg repdesne a vagytol, ha megis, akkor beszivtad :D:D:D:D:D:D
2017. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem engedd neki egyszer, aztán ha nem jön be a dolog, ő is látja rajtad, nem valószínű hogy próbálkozni fog újra. Hisz akkor egyszer már kipróbáltad.

Amúgy én azt olvastam róla, hogy ha jól csinálja a dolgát, azt nagyon tudja élvezni a pasi ;)

22/L

2017. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ha a helyedben lennék, megengedném. De csak azért, mert már tudom, hogy jó. Amúgy ha ügyes, úgy fogsz elélvezni, hogy a farkadhoz hozzá sem ér.


Persze igazán megérthetné ettől függetlenül, hogy te nem akarod.


23/F

2017. jan. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ha golyszik után az ánuszomra is kapok egy kis nyalást vagy puszit, mert felizgat, mint a rohadtélet
2017. jan. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engedd neki, élvezni fogod! :) Ha megmasszírozza a prosztatádat, hatalmas ájulás közeli orgazmusod lesz. :)

Nekem rendszeresen csinálja barátnőm, én imádom. :)

2017. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noisy23 ***** válasza:

Én egyszer egy kúpot nyomtam fel az egyik exemnek m megengedte (kb 10 évvel ezelőtt.most nem csinálnám meg ...) :D de nem csináltunk belőle rendszert,csak akkor egyszer!

Ha esetleg gondoltál már arra h kipróbált vele analisan akkor talán megengedheted neki egyszer aztán ezt fel használva legközelebb ő engedjen neked! ;)

2017. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!