Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lesz barátnőm ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz barátnőm ha nem merek oda menni a nőkhöz? Akár hányszor meg próbáltam mindig meg hátráltam. Mindig körcsbe rándult a gyomrom el kezdtem izgulni.

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy mit kell mondani,vagy miről kéne beszélni.Miért van hogy ilyen tutyi mutyi vagyok a nők területén?Hogyan tudok változtatni ezen.jó pár évig voltam társkeresö oldalakon de ott se volt síkerem?Mit tudok tenni hogy változzon a helyztem?Vagy lehet hogy késő nekem közel vagyok a 30-hoz.f
2016. okt. 19. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

sose késő,bármikor és bárhol meglelheted a barátnődet!

ne aggódj,ne add fel! sok sikert! 30N


Valóban nehéz a megfelelő társ találása,nem könnyű hidd el ezt mind két nemnek nehéz!

én jobban szeretem a félénk,zárkózott,magábaforduló,málé,tutyi mutyi jelzőkkel mondott férfiakat!

2016. okt. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom el képzeni hogy egy nő a félénk pasikat kedvelje.
2016. okt. 19. 07:14
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem is kell oda menned hozzájuk, így legalább több 30-as nő jut nekünk 40-eseknek.
2016. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Nem volt neked édesapád, aki megtanítson csajozni? (Most vicc és piszkálás nélkül)
2016. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem volt!

De azért nem kéne ilyen beszarinak lennem,de nem tudok tenni semmit.Ez van.

2016. okt. 19. 17:46
 6/11 Rob Halford válasza:
35%

Most nagyon hosszan írhatnék, de röviden: a csajozás 0. lépése a megfelelő önbizalom és egészséges önkép kialakítása, enélkül elég nehéz a dolog. Ha tudsz angolul, akkor mindenképp ajánlom youtubeon az RSD csatornát, azon belül is Todd Valentine videóit. Ő egy ilyen ,,pick-up artist", magyarul csajozást tanít férfiaknak. Borzasztó hasznos és érdekes videói vannak, szerintem sokat tudnak segíteni.

Egyébként még egy tipp: a nők is emberek. :) Bővebben: ha épp egy normálisat fogsz ki, akkor nyugodtan beszélgethetsz vele mindenféléről amit érdekesnek találsz, legyen az sport/politika/közélet/gazdaság/tudomány, bármi. Próbálj úgy beszélgetni egy nővel mintha a barátod lenne, nem kell állandóan azon agyalni hogy "jajj mit mondjak".

2016. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne szaladgálj nők után.. Várd meg míg ők jönnek oda hozzád.
2016. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsi az esély rá hogy vslaki oda fog jönni hozzám.
2016. okt. 20. 17:52
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Olvasgass Grecsó Krisztiánt!:D De komolyan. Most olvasom a Harminc év napsütést.

Elmeséli benne, hogy a nagymamája hogyan tanította meg csajozni 12 éves korában. Kb. sokkot kapott egy szép lánytól a Balatonnál. Nagyi közölte vele, hogy kínálja meg rétessel. Nem nagyon akarta, de nagyi unszolta, úgyhogy odavitte a lánynak a rétest, aki kb. levegőnek nézte, meg se köszönte. Minden nap látta a lányt, nagyi mindig odaküldte. Szegény kissrác már teljesen kész volt, mert semmi eredmény nem volt, a lány nem fogadta el a rétest és beszélgetni se volt hajlandó. De nagyi azt mondta, nem szereti a picsogó kisfiúkat, legyen férfi, aki képes küzdeni. Végül nagyi se unszolta már, mert nem volt semmi eredmény, amikor egyszer a lány magától odament hozzá. Nem teljesen értettem a sztorit, azt hiszem, nem magyar volt a kislány és azért is ment nehezen az ismerkedés, de a végén csak megtette a hatását a kitartás, mert a kislány szóba állt vele. De aznap el is utazott a szüleivel. Következő évben is nagyival nyaralt a Balatonnál, megint belehabarodott egy lányba. Neki mondta élete első bókját, valami olyasmit, hogy soha senkit nem látott még ilyen szépen inni a kólát. Nagyi erre a lányra azt mondta, nem az ő súlycsoportja, mert ha jól emlékszem, idősebb volt nála. De a lányra hatással volt a béna bók, amit olyan félszegen mondott és egyértelmű célzást tett rá, hogy hajlandó vele ismerkedni. Csakhogy még aznap találkozott egy szőke lánnyal...Nem mondom, hogy mindenben kövesd az író urat, de bókolni megtanulhatsz tőle. Én azzal se értek egyet, hogy folyamatosan teperni kell egy lánynál, mert ha be is adja a derekát nem biztos, hogy igazán szerelmes lesz beléd. De a nők tényleg szeretik kelletni magukat és visszautasítják azt is, aki amúgy bejön nekik, így tesztelve, hogy vajon a férfi mennyire akarja őket. Meg aztán sok férfi is csak akkor becsüli a nőt, ha nem kapja meg tálcán.

2019. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felmész tinderre és beszélgetsz velük, aztán elmész szépen randizni.
2020. jún. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!