Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom teljesen megalázott,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen megalázott, mert szűz voltam előtte. Hogyan tudnék neki visszavágni? 18/L

Figyelt kérdés

A barátommal (lassan megkapja a volt jelzőt is) tegnap lefeküdtünk és ő már akkor is tudta, hogy szűz vagyok, mert már mondtam neki, de akkor állítólag nem volt vele semmi baja. Amikor viszont amikor tegnap sor került rá mondta, hogy előttem jópár (komolyan jópár, elég sok volt) barátnője volt és ők már mind túl voltak rég az elsőn és hozzászokott, ha elkapja a hèv, akkor nem kell visszafognia magát, de megpróbál óvatosnak lenni.

Nagyjából 2 percig tartott ez az egész, közben elkezdett röhögni, hogy ez így meg úgy gáz, a volt barátnői sokkal szebbek voltak nálam és ha rám néz egyszerűen még felizgulni sem tud normálisan, csak akkor ha az egyik volt barátnőjére gondol közben stb. Én pedig mondtam, hogyha olyan ronda vagyok, akkor velem miért jött össze, de azért már nekem is kezd elegem lenni az olyan páwagyerekekből, mint ő, ahogy abból is, hogy a külsejével tőbbet foglalkozik, mint velem és ezt már nagyon unom. Ő meg semmit nem válaszolt rá, csak otthagyott és így mellékesen megjegyezte, hogy nem mellesleg fogynom is kéne. Azt hiszem nem álltam volna jót magamért, ezért úgy láttam jónak, ha inkább egymáshoz sem szólunk. Kicsit megbántam, hogy nem olvastam be akkor neki, mert azt érdemelte volna.

Most hirtelen nem tudtam hova fordulni, a barátaimat meg nem akarom a hülyeségeimmel terhelni, nekik is ígyis megvan a maguk gondja. Ma szakítani szeretnék vele és mindenképpen szeretném én is megalázni valamivel. Ha valaki esetleg ebben tudna ötleteket adni, nagyon megköszönném ;)


2017. jan. 15. 10:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Ne sűlyedj le a hülyék szintjére, mert legyőznek a rutinjukkal. Hagyd el, töröld mindenhonnan és hozzá se szólj többet!
2017. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Számíts vele, s ha kérdezik miért mond el, hogy bunkó volt, nem bírt kielégíteni s 2 perc alatt elsült.
2017. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
46%

Tudom hogy szar érzês lehet és forr benned a bosszú!

Szerintem lépj túl simán, mert a bosszúd lehet rosszul sűl el ês annak is Te iszod meg a levét!

Szerintem inkább épitsd magad,ha valóban duci vagy,fogyj le,sportolj,utána nekiallhatsz szexin öltözködni,sminkelni...

Aztán ha bomba csaj leszel ês újra megkörnyékezne ez a gyökér akkor ha van rà lehetőseged nyilvános helyen beêgetheted hogy pici a farka,vagy valami hasonló!

2017. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi ideig ismerkedtetek?
2017. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Korábban nem láttad ezt az arcát?
2017. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
édes istenem.. hova kerültem?
2017. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Már ismertük egymást régebb óta, de nagyjából csak fél éve kezdtünk ismerkedni és ebből 4 hónapja voltunk együtt. Ezelőtt is volt már hogy idióta, nagyképű megjegyzéseket tett, csak nem rám, hanem másokra. Pl mentünk valahova, meglátott egy számára nem tetsző embert és mindenféle jelzővel illette, hogy pl mennyire bénán néz ki, kb 10 éve nem látott senkin olyan ódivatú ruhákat mint rajta meg ehhez hasonlók.
2017. jan. 15. 11:19
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Ennek több barátnője, aki joformán egy nőt sem elégített ki az élete során és ha igy folytatja egyet sem fog, nehezen lehet elhinni. Mert ne mondd hogy az a "varázslatos" 2 perc elég volt. Szánalom az ilyen. És szerintem kissé fest, barátnő ügyileg.

Viszont ami megtörtént nem tudsz változtatni hagyd ott a p@csába az ilyen gyökeret, kevés mint a lakatlan szigeten a tömegverekedés, és keress valami értelmes férfit, mert a mostani még fiúnak is túlzás mondani ahogy leírtad.

Ám a visszavágásnak értelmét nem igen látom, nem lesz ettől jobb neked, ne süllyedjél le az ő primitív szintjére.

2017. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön ki raktam volna a szűrét.. Gusztustalan disznó
2017. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj le a szintjére, dobd ki a francba, és keress egy normális kedves srácot. (őket tényleg nem feltétlenül a páwa metroszexek között fogod megtalálni)
2017. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!